Eesti mõjukaim riigiteener on Eleringi juht Taavi Veskimägi

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Taavi VeskimägiTaavi Veskimägi. Foto: Ekraanitõmmis Delfi videost

Eesti Päevalehe suures uuringus Eesti mõjukaimaks riigiteenriks osutunud Eleringi juhi Taavi Veskimägi mõjukus põhineb teda iseloomustanud inimeste sõnul kogemustel erinevates riigiametites, kontaktivõrgustikul ning kompetentsusel, kirjutab Delfi.

Sven Sester tõstis esile Taavi Veskimägi erinevad ametid riigitasandil.

"Ta on olnud rahandusministeeriumi ametnik, ta on olnud riigikogu liige ja ta on olnud ka Eesti vabariigi rahandusminister ning väga oluline on see, et Taavi Veskimägi oli Res Publica esimees sel ajal, kui Res Publica ja Isamaaliit ühinesid kahetuhandete keskpaigas," rõhutas rahandusminister.

"Taavi teeb eriliseks see, et ta on väga tark ja kompetentne inimene. Kui Taavi mingis valdkonnas tegeleb, siis ta teeb selle endale peensusteni selgeks. Tal on seisukohad, tal on suure pildi nägemine, et ta teab, mida ta tahab, ta on selles väga järje- ja põhimõttekindel. Omades väga suurt tutvusvõrgustikku Eestis ja rahvusvaheliselt poliitikute, ametnike, ettevõtjate hulgas, siis Taavi oskab oma seisukohti kaitsta ja veendumuste eest võidelda, ja reeglina Taavi saavutab kõik, mida ta soovib,“ rääkis sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske.

Loe pikemalt ja vaata videot Delfi portaalist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz