Politsei tabas Taavi Rõivast tappa ähvardanud mehe

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Taavi Rõivas Haapsalus 119

Taavi Rõivas. URMAS LAURI

Keskkriminaalpolitsei tabas oktoobri keskel peaminister Taavi Rõivast tappa ähvardanud mehe.

Kahtlustuse järgi ähvardas 33-aastane mees sotsiaalvõrgustikus ning selle vahendusel peaminister Taavi Rõivast tapmisega. Seejuures kogus ja avaldas ta erinevat infot peaministri võimaliku elukoha kohta, kirjeldas peaministri isikukaitsjate töötaktikat ning nende kasutatavaid vahendeid.

Oktoobri teises pooles peeti mees kuriteos kahtlustatavana kinni ning tema suhtes viidi läbi menetlustoiminguid.

„Teise inimese tapmisega ähvardamine ei saa olla aktsepteeritav ning sellisele teole järgneb õiguskaitsjate reaktsioon. Mehe käitumises oli selgeid ohumärke, kuna tema avaldused sisaldasid otseseid ähvardusi kõrge riigiametniku suhtes ning ka viiteid konkreetsetele sammudele, mida ta ähvardatava jälgimiseks teinud oli,“ ütles menetlust juhtiv riigiprokurör Steven-Hristo Evestus.

Menetlust viib läbi keskkriminaalpolitsei ning juhib riigiprokuratuur.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
sorts
sorts

hõissa miilitsale!
järgmised uurimisalused on isemõtlejad

Jaanusele
Jaanusele

+

Jaanus
Jaanus

Kui ühte inimest tahetakse tappa siis see on tragöödia. Kui refiropkad inimesi küüditavad ja surnuks joota üritavad, mis on samuti tapmine siis see on STATISTIKA JA PARATAMATUS.

Joosep
Joosep

Ülbe ähvardaja panna trellide taha ja kohe päris pikaka ajaks.

wpDiscuz