0

Läänemaa 1. klassi lapsed

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

IMG_7719

Oru kooli 1. klassis alustas tarkuse nõudmist 20 õpilast. Neid juhendab ja julgustab klassijuhataja Tiia Tamm. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linna algkool

 

Lisett Kollamaa

Kamilla Kukuškin

Mia-Marii Liivlaid

Alexander Murdmaa

Rasmus Ojala

Jane-Liis Pipar

Jaagup-Siim Siimuste

Robin Sirel

Markus Tootson

Klassijuhataja Andželika Ender

 

Caspar Celms

Renate Karm

Frida Mei Kokk

Sten Kuuskmann

Ats Küttim

Rovien Laitamm

Melanie Möll

Margus Nõmm

Anni Paat

Andra Pillai

Gregor Pitkänen

Robert Pitkänen

Morten Ristmägi

Samuel Saar

Andra Siht

Laura-Liisa Sõber

Markus Trik

Johanna Vapper

Liisa Väli

Klassijuhataja Merili Kasepalu

 

Martin Adelman

Marleen Fedotov

Lika Gomozova

Karl Hatto

Annaliisa Järv

Kätrin Kohava

Keili Korbe

Saskia Laanemaa

Kaspar Luik

Kert-Andero Põldmaa

Mart Sander Rannamäe

Marleen Raudsepp

Laurits Saar

Johannes Saareväli

Karl Saarits

Ronaldo Säde

Laura Tammeleht

Jörn Markus Toomingas

Klassijuhataja Maren Suu

 

Haapsalu põhikool

 

Karolin Almers                 

Kete Erik                            

Sirelin Inginen                 

Oskar Louis Kalev                           

Joosep Kalm     

Antero Kanarik

Hannah Kandla                

Karine Kesküla

Gerda   Kikas    

Uku Koel                            

Oliver    Kruusamäe       

Simona Ladva

Luisa      Lauri     

Lisandra Luidalepp                        

Mikk Pikkaro    

Reio Prees                        

Nikol Pronina   

Teele    Rand    

Lisandra Saks

Kairit Talving     

Oliver Tigane                    

Kristo    Tohter 

Tom-Simion Treiman

Robert Vjazemski

Klassijuhataja Malle Prikk

 

Robin    Heuer  

Kadri Jõgisaar                   

Carmen Kalda                  

Oskar Kariste                   

Kata Karlis                         

Karl Kask                            

Anti Kesa                           

Krislin Kink                        

Tauno Lillepuu                 

Ann Murik                         

Lauri Mälton                     

Ruslan Nikolajev                            

Loviise Oks                        

Andra Posti                       

Romily Prank                    

Grethel Protas                

Jan Rääli                             

Ken Martti Sakson                         

Marta Schneider                            

Annabel-Viktoria Siil

Ellinor Sild

Melinda Tsimmer                          

Vaiko Vilta                         

Hardi Vinkelberg

Klassijuhataja Lehti Padu                           

 

Haapsalu Nikolai kool

 

Dmitri  Anosov

Nikita Korotenko            

Kirill Ivanov

Klassijuhataja Faridya Nagaeva

 

Kõmsi lasteaed-algkool

Hanna Liseth Jõgi

Linda Vereena Ophelia Eva-Maria Hartmann

Elisabeth Carolyn Kelder

Helena Caroly Kukispuu

Karl-Kristjan Nõmm

Mirell Raja

Klassijuhataja Annika Kukk

 

Lihula gümnaasium

 

Toomas Anijärv                

Ester Arpiainen                               

Katrin Aruots                   

Gerli Grau                         

Berta-Benita Kalmet

Kertu Kesküla                  

Maarja Kolõtšev                             

Gervin Konstabel                           

Melissa Koppel

Kerttu Liik                          

Laura Mäekuusk                            

Kaarel Mänd                    

Lisandra Neeme                             

Robin Oosim     

Jessica Parm                     

Sandra Pikkmets                            

Mairo Roosma                 

Klaudia-Lisandra Žandarov                        

Charli Takk                        

Taavi Tiidussalu                               

Andra Timm                     

Karl-Kristjan Vokk

Klassijuhataja Tiia Lehiste

                              

Martna põhikool

 

Ken-Peeter Animägi

Jarmo Danilov

Karl Rasmus Jõemaa

Kätlin Randmaa

Kristo Tikerpuu

Klassijuhataja Liili Merimaa

 

Metsküla algkool

 

Tormi Ulm

Karl Robin Raud

Klassijuhataja Astrid Nikkel

 

Noarootsi kool

 

Robin Johan Aasrand

Grete Kuldmaa

Randel Priske

Kevin Rebonen

Brit Reinu

Thea Tõuts

Tuuli Tõuts

Klassijuhataja Katrin Otsa

 

Nõva kool

 

Emma Schöbe

Mairit Lehemets

Klassijuhataja Liivi Eevardi

 

Oru kool

 

Martin Evert

Erki Heeringas

Gregor Kaasen

Andra Kreemann

Kristofer Laanberg

Meriliis Leemet

Reio Lilleorg

Aleksandra Sofia Loone

Brenda Maria Loone

Eliise Loorens

Jarek Mandre

Ekke Nellis

Karl-Edgar Proos

Emma Saar

Karl Saariste

Gregor Suslov

Gregor Särel

Hele-Mai Viitmaa

Kertu Villakov

Kirke Villakov

Klassijuhataja Tiia Tamm

 

Ridala põhikool

 

Janely Alberg

Elis Ehala

Janeli Eilpuu

Helena Hallik

Angelica Karu

Eliise-Lisette Kreemann

Aileen Kuntsel

Johannes Lemvald

Anni-Mari Maripuu

Grigori Morozov

Viktor Morozov

Mirtel Müürisepp

Mattias Priinits

Annabel Pärnpuu

Aveli Reisner

Simona-Birgite Rüü

Marleen Sahtel

Rasmus Ulm

Hugo Õunaid

Klassijuhataja Sirje Matsik

 

Risti põhikool

 

Romet Kanter

Marcus Milinevitš

Anett Nuka

Elise-Maria Pae

Hanna-Marietta Sarapuu

Agnes Virolainen

Klassijuhataja Anne Heimann

 

Taebla gümnaasium

 

Eliise Jets

Henri Klopman

Carola Ott

Oliver Poks

Kertu Polištšuk

Rünno Raadla

Kevin Reidla

Remi Reimann

Lisette Seil

Samuel Sert

Meeri Siirus

Rasmus Tee

Helen Haava

Klassijuhataja Malle Niit

 

Vatla põhikool

 

Pirgit Järva

Karina Kadai

Klassijuhataja Ruth Lobjakas

 

Palivere põhikool

 

Paavo Gavrilov

Elisabeth Grahv

Elisabeth Luhtaru

Eliandra Luiga

Keimo Plaas

Sergei Säälits

Mariel Zimmer

Alar Tammes

Klassijuhataja Alevtina Leppmaa

 

Virtsu põhikool

 

Heiti-Mathias Aaspere

Liis Kaisel

Romet Kirves

Rego Märk

Anni Nurmberg

Reio Viikmaa

Klassijuhataja Heli Allvee

 

Vormsi kool

 

Liisi Kivilo

Mari-Liis Järv

Kristjan Meisalu

Amos Jophet Lodovico Jöst

Klassijuhataja Annika Adams

 

Kullamaa keskkool

 

Gerda Ansel

Mairo Jakobson

Ralf Kaljuste

Kevin Matteus

Paula-Marie Ojaver

Janno Silk

Rasmus Sillakivi

Rasmus Varik

Klassijuhataja Riina Leidsalu

 

Uuemõisa lasteaed-algkool

 

Andero Aser

Johan Friberg

Elerin Heinorg

Melissa Kaljo

Kauri Kliss

Ariina Kuldmeri

Annabel Lauri

Eeron Loonde

Gregor Niine

Anete Pindmaa

Mari Kret Silmpärg

Annabel Toomemägi

Klassijuhataja Taimi Sarapuu

 

Arti Aasav

Karola Einmann

Rauno Giirin

Maria Klooster

Viivika Kuuse

Martin Märdimäe

Laura Möll

Sandra Prikk

Kätriin-Eliis Riibak

Riho Tapner

Julia Trynova

Birgit Tõkke

Merit Karolin Varbola

Kevin Villand

Klassijuhataja Triin Ratas

 

Marten Kiisa

Klassijuhataja Ene Küünarpuu

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz