16

Haapsalus Tamme tänava ja Tallinna maantee ristmikul oli õnnetus, kaks inimest vigastatud

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Haapsalus Tallinna maantee ja Tamme tänava ristmikul juhtus kell 16.11 liiklusõnnetus, kus kaks inimest sai vigastada.

Haapsalu kesklinnast Uuemõisa poole liikunud Volkswageni väikebuss peatus ülekäiguraja ees, et lasta inimesed üle tee. Talle sõitis tagant sisse sõiduauto Ford Fiesta.

Fiesta hoog oli nii suur, et lükkas seisma jäänud bussi mitu meetrit edasi. Õnnetuse hetkel oli ülekäigurajal ka inimene, kes pääses õnnetusest ülinapilt. Kui ta oleks sammu või paar rohkem astunud, oleks jäänud kokkupõrkest edasi liikunud kaubiku alla.

Fiestas viibinud inimesed viidi haiglasse. Kaubikujuht vigastada ei saanud. Päästeamet koostöös politseiga reguleerib kohapeal liiklust, sest tee oli kaetud autode purunenud detailidega.

Fotod Arvo Tarmula

õnnetus img IMG_9562 IMG_9570 tammerist tammerist1 tammerist2

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Ei päästa see foor ka midagi, kui suhtumine ei muutu! Sa võid lollile seina ka ette ehitada, loll sõidab sellest ka läbi!

pook
pook

Seekord oli vähemalt õiglane, et vigastada said süüdlased ise.
No mide te krt kihutate 50km alas nii, et ei saa autot pidama oinad.

??
??

Foorid oleks väga hea, minu lähetan on seal liiklusõnnetusse sattunud, väga kurb , Tõesti nagu eelneval pool kirjas oli , et verd liiga vähe vist ?!

Maali Maalt
Maali Maalt

Tulin Läänemaale 1995 aastal elama. 1997-1998 lubati sinna valgusfoore. Sellest ajast nüüd siis 16 aastat edasi tiksunud.

Jah-jah
Jah-jah

Linnavalitsus unustas õigeaegselt taotluse esitada ja selle palgaks oli see, et volikogu premeeris linnavalitsust kuupalgaga. Tegelikult oleks seesuguse tegemata teo eest pidanud linnavalitsus loobuma aasta otsa igasugustest lisatasudest ja preemiatest.

Asunik
Asunik

Meie premeeritud linnavalitsus “unustas” ju rahataotluse saata, muidu oleks võinud juba sel aastal hakata seda ristmikku korda tegema.

R.P.
R.P.

See on alati üks nõme ja ohtlik ristmik olnud.

elanik
elanik

Kui palju sellel ristmikul veel õnnetusi peab juhtuma, enne kui sinna lõpuks valgusfoor pannakse???!!! Lisaks peab seal tõesti vahest pool tundi ootama, et ristmikku ületada saaks…

No
No

valgusfoorist on räägitud aastaid. Verd on liiga vähe olnud, et asjad liikuma hakkaks. 🙁

Jass
Jass

Volkswagen, mitte Wolkswagen!
Kui ei tea mida kirjutada või kuidas, siis tasub vahest googeldada.

wpDiscuz