Kergejõustiklased olid jälle hoos

Haapsalu Kergejõustikuklubi kergejõustiklased alustasid oma talvist hooaega Audentese jõuluvõistlusega 17. detsembril Tallinnas.

B-klassis jooksis 60m suurepärase isikliku rekordi Anna-Maria Vjazemski 8,27-ga ning oli seitsmes, kaugushüppes oli ta 4.85-ga üheteistkumnes. Poiste B-klassi kuulitõuke võitis Erki Mitman 15.20-ga, Kevin Saksoni sai hõbeda 14.57-ga ja Tambet Kuimet oli neljas 13.26-ga. 60m jooksus oli Kevin Sakson 7,87-ga 10. ja kaugushüppes 5.52-ga kaheksas.

A-klassis jooksis uue tippmargi 60m jooksus Kristo Simulask ja oli 7,42-ga kuues ning kaugushüppes 6.00-ga kaheksas. A-klassi kuulitõuke võitis Madli Rahuvarm 12.81-ga. Meeste kuulitõukes tõukas väljaspool arvestust kuuli Karl Koha 17.07.
Kaarel Leetsari mälestusvõistlustel Pärnus 27. detsembril tulid taas suurepärased tulemused.

Meeste kõrgushüppes hüppas Kristo Simulask 1.93 ning oli kuues.

B-klassi kuulitõukes sa uue maakonna tipptulemuse Erki Mitman, tõugates 4kilost kuuli 16.11. Naiste kõrgushüpes sai Anna-Maria Vjazemski 1.55-ga 5. koha. Üllatas alles C-klassis võistlev Annabel Moor, kes ületas kõrgushüppes 1.40 .

A-klassi kuulitõukes sai suurepärase tulemuse Madli Rahuvarm, tõugates 3kilost kuuli 13.51.

Aasta esimesel võistlusel 2. jaanuaril Tallinnas GP etapil olid võistlemas taas meie 14 tugevamat kergejõustiklast.

C-klassis tegi suurepärased tulemused Eliis-Maria Koit, võites teivashüppe 2.35-ga. Kuulitõukes oli ta 9.45-ga 3-s ja 60m tõkkejooksus 10.32-ga samuti 3-s. Teivashüppes paistsid silma veel Annabel Moor, kes sai 2.25-ga 2. koha. 4-ndat kohta jagasid meie Maili Märss ja Keity-Liina Kallas, ületades mõlemad 2.05. Hanna- Liisa Salf oli sama tulemusega 6-s. Karmen Räli tõukas 2 kilost kuuli 9.39 ning sai 5. koha.

Eric-Mathias Hein oli kuulitõukes 7.64-ga 5-s ja teivashüppes oli ta 2.25-ga 6-s.

B-klassis noppis medaleid Anna-Maria Vjazemski. 60m tõkkejooksus võitis ta hõbeda 9,60-ga. 150m jooksus sai ta samuti hõbemedali 20,63-ga ja kuulitõukes pronksi 10.06-ga. Teivashüppes oli Kati Olesk 2.25-ga 4-s ja kuulitõukes Marie Põlluaed 8-s 8.16-ga.

A-klassis oli teistest tublim Madli Rahuvarm, võites kuulitõuke 13.64-ga. Kristo Simulask oli 150m jooksus 18.28-ga 4-s ja kuulitõukes 11.82-ga 6-s. Erki Mitman sai kirja 5 kilose kuuliga 14.32 ja oli 4-s.

Meeste kuulitõukes oli teistest üle meie Karl Koha ja sai kulla seekord 16.48-ga.