Läänemaa JK läheb karikasarjas vastamisi premium liiga satsiga

Läänemaa JK vs Tabasalu Ulasabat. Foto: Mihkel Naukas

Läänemaa JK alistas Tipneri karika 1/16 finaalis suureskooriliselt Tabasalu Ulasabati

Kolmapäeval Tabasalus peetud Tipneri karikasarja 1/16 finaalmängus alistas Läänemaa jalgpalliklubi esindusmeeskond 6:1 Tabasalu Ulasabati.
Külalised avasid Mario Konksu väravast, tossu ja ilutulestikuga alanud mängul, skoori juba avaminutil.

Teises liigas mängiv Tabasalu alustas kohtumist aktiivse pressinguga, mille tulemusel õnnestus neil kümnendal minutil Martin Ermanni väravast viigistada.

28. minutil viis Martin Salf läänlased taas juhtima.

Kümme minutit hiljem sai jala valgeks haapsallane Sten Veski, kel oli sees selline hoog, et järgneva kuue minuti jooksul tegi ääreründaja, oma ajateenistusele eelnevas viimases ülesastumises, kübaratriki.
Nii mindi poolajale Läänemaa 5:1 eduseisus.

Teise poolaja alguses oli täpne Andreas Tiits, kes kasvatas külaliste edu veelgi.

Läänemaa sai kirja 6:1 võidu ning tagas sellega edasipääsu järgmisesse ringi.

1/8 finaalis ootab läänlasi võõrsil 30.oktoobril päris kõva pähkel, sest mängupartneriks on siis premium liigas mängiv Pärnu JK Vaprus.