Herilased kaotasid kodus pingelise kohtumise

Haapsalu Herilased pidid koduväljakul vastu võtma kaotuse. Foto: Malle-Liisa Raigla

Reede tõi Eestimaale tuisu ja tormiuule ning Tallinna lähistel 25 sõidukiga toimunud avarii mõjutas ka meie Haapsalu Herliaste  korvpallimängu. Üle 200 inimese ootas Widemanni spordihoones järjekordset Saku II Liiga korvpallimängu algust. Külalismeeskond Rae Spordikool/Hansamaja saabus hilinemisega ja mäng algas paarkümmend minutit hiljem. Haapsalu meeskond oli soojendust teinud juba üle tunni, külalised astusid praktiliselt kohe algusvilega väljakule.

See mõjutas selgelt ka noore tiimi kohtumise algust. Haapsalu meeskond läks esimese kolme minutiga Andre Reinarti korvidest 7-0 juhtima. Rae meeskond sai oma esimesed punktid siis, kui mängitud oli juba viis ja pool minutit.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!