Läänemaa JK Haapsalu võitis kodus Harjut

Läänemaa jalgpalliklubi koosseis. Foto: Mart Pulst

Pühapäeval, 21. mail Uuemõisa hallis peetud III liiga lääne piirkonna 5. vooru kohtumisest sai Läänemaa JK Haapsalu hooaja teise võidu.

Mängu esimese värava lõi vastane Harju JK Laagri III vahetult enne poolajale minekut 42. minutil.

69. minutil oli resultatiivne läänlane Jaanus Müür. Kolm minutit enne normaalaja lõppu lõi Aleksandr Vassiljev mänguseisuks 2-1. Üleajal sündis Kris-Sten Toomi kodumeeskonna kolmaski värav.

„Distsipliin on kõige alus,” ütles mängujärgselt Läänemaa JK Haapsalu peatreener Mart Pulst. „Kui saame kaitses asjad korda ja keskendume enda tugevustele, siis tuleb kolm punkti ära.”

Võistkonna järgmine mäng toimub 26.mail võõrsil JK Tallinna Kalev Juunioriga.