Haapsalu maksab linnajuhtidele jõulupreemiat

Haapsalu uue volikogu esimesel istungil valiti volikogu esimees ja aseesimees ning kuulati ära linnavalitsuse lahkumisavaldus. Foto: Malle-Liisa Raigla
Haapsalu linnavolikogu. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid ütles, et Haapsalu linnajuhid – linnapea ja neli aselinnapead – saavad sel aastal ühe kuupalga ulatuses tulemustasu.

„Hanked on edukalt läinud ja linn areneb,” kiitis Karilaid. Ta tõi välja, et isegi opositsiooni volinikud on võrrelnud Haapsalu arengut Pärnu omaga. „See on volikogu juhatuse ja opositsiooni esindaja Toomas Vallimäega konsensuslikult otsustatud,” ütles Karilaid.

Haapsalu linnapea palk on 3450 eurot ja aselinnapeadel 2760 eurot.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
39 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Jaak
1 aasta tagasi

Küll riisuvad rahvast!

Ain
1 aasta tagasi

samal ajal
veel üks suletud kauplus posti tänaval
sest
kompensatsiooniks raha pole

barmalei
1 aasta tagasi

Oot,oot. Hanked tegi ja linna arendas eelmine linnavalitsus. Praegune pole ju miskit veel teinud peale oma palga tõstmise. Kas ei kiirustata uue !!! kuupalga preemiana lauda ladumisega? Ikka enne töö ja pärast tasu.

linna elanik
1 aasta tagasi

Häbematus! Miks mõnitada kohalikke inimesi? Selle teoga näitas Karilaid Veelkord kujukalt kuidas ta sõidab siinsetest valijatest julmalt üle. Raha, raha, raha ja korruptsioon on kesikute ideoloogia ja sellega tahavad nad kindlustada oma võimu. Miks Sukles võttis Karilaiu oma kampa, selleks polnud ju vajadust? Küllap seetõttu, et ei tahtnud oma käsi määrida.

Jõuluvana Sukles
1 aasta tagasi

Juba kuu aega palgalehel ka oldud, viimane aeg preemia maksmiseks!

Reformierakond hoolib
1 aasta tagasi

Saite seda, mida valisite – korruptsioon ja onupojapoliitika.

Liidi
1 aasta tagasi

Jumal karistab Haapsalu laristajad ära

Nojah
1 aasta tagasi

Tegelikult, kui rahateemat üleüldse puudutatakse, siis Eestis ei saa öelda, et poleks kurb. 20 aastat tagasi oli aeg sellega tegeleda, see rong on nüüd läinud, pane liipreid, palju tahad. Mõnel perel on see linnapea palk terve aasta toiduraha, mõnel pole aga sedagi. Aga muidu, kas susserduslik teede projekteerimine ja aastaringne logistiline mõnitamine on tubli juhtimise tagajärg või on normaalseks jõuluaegseks äraelamiseks lihtsalt vajagi kõigile 13. palka ja pole mõtet tulemusjuhtimise printsiipe ning rahva arvamust letti tuuagi? Kuidas linnavalitsuse liikmetel muidu eluasemetega lood on, kas vajavad selles valdkonnas ka kellegi toetust või veedavad aastavahetuse kuuse all?

Mille
1 aasta tagasi

eest?

Nõuame ekret
1 aasta tagasi
Reply to  Mille

Linn sai lume lükkamisega hakkama!
(Või hoiti lumi linnast lihtsalt eemal)
Häbi, rotid! Niimoodi linlasi mõnitada!!

Tubli
1 aasta tagasi

Preemia on nagu õnneliku lõpuga massaaž: lõpp hea, kõik hea.