Haapsalu maksab linnajuhtidele jõulupreemiat

Haapsalu uue volikogu esimesel istungil valiti volikogu esimees ja aseesimees ning kuulati ära linnavalitsuse lahkumisavaldus. Foto: Malle-Liisa Raigla
Haapsalu linnavolikogu. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid ütles, et Haapsalu linnajuhid – linnapea ja neli aselinnapead – saavad sel aastal ühe kuupalga ulatuses tulemustasu.

„Hanked on edukalt läinud ja linn areneb,” kiitis Karilaid. Ta tõi välja, et isegi opositsiooni volinikud on võrrelnud Haapsalu arengut Pärnu omaga. „See on volikogu juhatuse ja opositsiooni esindaja Toomas Vallimäega konsensuslikult otsustatud,” ütles Karilaid.

Haapsalu linnapea palk on 3450 eurot ja aselinnapeadel 2760 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaak
Jaak

Küll riisuvad rahvast!

Ain
Ain

samal ajal
veel üks suletud kauplus posti tänaval
sest
kompensatsiooniks raha pole

barmalei
barmalei

Oot,oot. Hanked tegi ja linna arendas eelmine linnavalitsus. Praegune pole ju miskit veel teinud peale oma palga tõstmise. Kas ei kiirustata uue !!! kuupalga preemiana lauda ladumisega? Ikka enne töö ja pärast tasu.

linna elanik
linna elanik

Häbematus! Miks mõnitada kohalikke inimesi? Selle teoga näitas Karilaid Veelkord kujukalt kuidas ta sõidab siinsetest valijatest julmalt üle. Raha, raha, raha ja korruptsioon on kesikute ideoloogia ja sellega tahavad nad kindlustada oma võimu. Miks Sukles võttis Karilaiu oma kampa, selleks polnud ju vajadust? Küllap seetõttu, et ei tahtnud oma käsi määrida.

Jõuluvana Sukles
Jõuluvana Sukles

Juba kuu aega palgalehel ka oldud, viimane aeg preemia maksmiseks!

Reformierakond hoolib
Reformierakond hoolib

Saite seda, mida valisite – korruptsioon ja onupojapoliitika.

Liidi
Liidi

Jumal karistab Haapsalu laristajad ära

Nojah
Nojah

Tegelikult, kui rahateemat üleüldse puudutatakse, siis Eestis ei saa öelda, et poleks kurb. 20 aastat tagasi oli aeg sellega tegeleda, see rong on nüüd läinud, pane liipreid, palju tahad. Mõnel perel on see linnapea palk terve aasta toiduraha, mõnel pole aga sedagi. Aga muidu, kas susserduslik teede projekteerimine ja aastaringne logistiline mõnitamine on tubli juhtimise tagajärg või on normaalseks jõuluaegseks äraelamiseks lihtsalt vajagi kõigile 13. palka ja pole mõtet tulemusjuhtimise printsiipe ning rahva arvamust letti tuuagi? Kuidas linnavalitsuse liikmetel muidu eluasemetega lood on, kas vajavad selles valdkonnas ka kellegi toetust või veedavad aastavahetuse kuuse all?

Mille
Mille

eest?

Nõuame ekret
Nõuame ekret

Linn sai lume lükkamisega hakkama!
(Või hoiti lumi linnast lihtsalt eemal)
Häbi, rotid! Niimoodi linlasi mõnitada!!

Tubli
Tubli

Preemia on nagu õnneliku lõpuga massaaž: lõpp hea, kõik hea.

wpDiscuz