Lääne-Nigula uute osavaldade ümber valitseb segadus

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Augustis otsustas Lääne-Nigula volikogu, et Oru, Taebla, Risti ja Palivere piirkond võiksid soovi korral saada osavallaks. Foto: Urmas Lauri

Augustis otsustas Lääne-Nigula volikogu, et Oru, Taebla, Risti ja Palivere piirkond võiksid soovi korral saada osavallaks. Foto: Urmas Lauri

Kuu aja pärast saab Lääne-Nigula vald juurde neli osavalda, aga kus ja kuidas osavallaametnikud tegutsema hakkavad, pole veel otsustatud. Selge pole seegi, kes saavad osavallavanemaiks.

Septembriistungil oli Lääne-Nigula volikogu eelmine koosseis üksmeelne, et uuest aastast on vallas nelja osavalla asemel kaheksa – peale Noarootsi, Nõva, Martna ja Kullamaa osavalla tekivad osavallad Orul, Ristil, Paliveres ja Taeblas.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mis asja
Mis asja

Komöödija 🤣

Siil
Siil

Pole vahet kas käputäis inimesi elavad ühes või seitsmes osavallas. Neist ei sõltu midagi.

Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Kusagil vanas heas Euroopas oli ühes peres seina peal pere liikmele antud kiituskirjad – üks oli selle eest, et oli tubli tööline jõgede ja ojade sirgeks kaevamises, teine et oli tubli nende jälle kõveraks kaevamises.

Aga
Aga

Selle otsuse võttis vastu ju Suur. Lõhmus ei olnud keegi.

Raul
Raul

Mina näen pildi pealt et selle otsuse võtsid vastu kõik volikogu liikmed, mitte Suur üksi. Ju siis oli hea otsus.

Taat
Taat

Millal see idootsus küll läbi saab?

Vabadus võitleja
Vabadus võitleja

Selleks ainult üks tee- kõiki omavalitsusi juhib ekre!
Rahvuslikul ja ausal inimesel pole vaja sahkerdada!

lugeja
lugeja

Sinu kommentaari kõik laused lähevad nii sisemiselt, kui omavahel vastuollu.

Juhhaidii
Juhhaidii

No ei saa aru sellest jaburdusest, mis selles vallas toimub. Lõhmus oli haldusreformi üks niiditõmbajatest ja nüüd korraldab palagani. Kas tõesti on tegu rikka vallaga, kes nüüd laristab rahaga?

aju
aju

Kas olete valla elanik? Kui ei, siis miks teid nii erutab meie valla elu? Meie siin oleme küll rahul, et osavald kohaliku võimu inimestele lähemale toob.

arvamus
arvamus

Haldusreform = kobarkäkk m.o.t.t.

Vanaema padrunid
Vanaema padrunid

Lahutan, saan pappi.
Liidan, saan pappi.
Jagan, saan pappi.
Korrutan, saan pappi.
Teen mis tahan, ikka saan pappi tasku.
Riigil raha nagu putru, ikka saan mingi nutsu omale.
Küll on hea olla ametnik.

ärme tee nii
ärme tee nii

Raha hoopistükkis kulub sellise jura peale. Sai liidetud, nüüd tuleb töötada ametnikel selle nimel, et valda edasi viia, arendada. Milleks uuesti soperdada ja veel asjamehi juurde toota? Arusaamatu.
Mina olen nõukaaja inimene ja elasin ikka Palivere Külanõukogus Taebla elanikuna. Hästi ei mõista, millal see Taebla Külanõukogu oli? Aga ju siis paberid räägivad õigust. Mäletan, et oli selline vigur – elasin Taeblas, külanõukogu nimetati Palivere ja külanõukogu juhtimise ruumid asusid Võntkülas.

wpDiscuz