Galerii: Posti tänava alt tuli välja suur kivi

Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 7

Malle-Liisa Raigla fotod

Täna tõid Posti tänava ehitajad Maxima eest tee alt välja suure kivi.

Kivi väljatoomine oli keeruline, sest kivist ühelt poolt läksid veetorud ja teiselt poolt kaablid. Ehitajatel läks kivi maa alt väljasaamiseks aega üle tunni. Kui kivi oli maapinnale toodud, toestasid ehitajad seda liivaga, et kivi uuesti auku ei kukuks.

Haapsalu Posti tänava remont käib täie hooga – peagi saab remondis oleva tee esimene lõik Tallinna maanteest Nurme tänava ristmikuni asfaldikihi. Tee ülejäänud osas käivad kaevetööd mitmes kohas.

Haapsalu peatänava remont algas 5. juulil, valmis peab see saama 31. jaanuaril.

Teed ehitab AS YIT ja see läheb kokku maksma 3,675 miljoni eurot. Linn sai riigilt tee-ehituseks miljon eurot, sellele lisati 300 000 eurot nn koroonaraha, puuduoleva summa katab linn laenurahaga.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
8 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Pook
2 aastat tagasi

Äkki leitakse selle suure kivi valvuri Ropka jäänused ka üles.

Vanekülam
2 aastat tagasi

Annab veel midagi tänava alt välja tarida? Uudist pole ollagi, aga tehakse.

Vat kus
2 aastat tagasi

Oppaa, uskumatu, et nii suur kivi seal maa all oli. Sellist asja poleks uneski osanud ette näha. Õnneks selgub artiklist, et toestati liivaga ja enam see kivi maa alla ei kuku. Töörahvas sai võidu suure kivi üle. Meie võimsad masinad aitasid inimest sellel raskel võitlusel kiviga.

Räbovõitra
2 aastat tagasi
Reply to  Vat kus

Töörahvas viskab selle kivi nüüd linna täitevkomitee esimehe kapsaaeda.

muidumees
2 aastat tagasi

Ei tea , kas sellest kivist saab linnale valitsuse mälestuskivi.

113
2 aastat tagasi

See lääne elu on nagu korrutus tabel iga artikliga mis Posti tänavat mainib peab ilm tingimata kirjutama mis maksab ja millal peaks valmis saama ,tundub et see on nagu aamen kirikus ,

tyhisustel
2 aastat tagasi
Reply to  113

pole ju muust kirjutada kui BNS ümber jutustada või siis sada korda samast asjast

Nojah aga
2 aastat tagasi
Reply to  tyhisustel

ongi hea, et ei ole. Peabki rahulik kuurortlinn olema. Käik ei taha suurlina melu. Siingi tapmisi, vägistamisi, peksmisi ja liiklushuligaansusi liigagi palju, mida ei peaks olema.