5

Galerii: Valge Daami aeg tõi promenaadile melu

Lääne Elu

info@le.ee

Valge Daami laat 2021. Foto: Vendo Jugapuu

Fotod: Vendo Jugapuu

Sel aastal koondus Valge Daami aja peamine melu promenaadile, kus peeti nii käsitöölaata ja pitsipäeva kui astusid üles ka kohalikud lauljad-tantsijad.

Posti tänava remondi tõttu otsustasid korraldajad juba kevadel tuua tänavune Valge Daami laat promenaadile. Kuursaali kõrval kõlakojas astusid kahe päeva jooksul üles suurem osa Haapsalus lauljaid-tantsijaid, laste päralt oli aga Aafrika rand.

Haapsalu kultuurikeskuse direktori Gülnar Murumäe sõnul sujus promenaadil kõik kenasti ja ta ise jäi korraldusliku poolega rahule. „Tegime ära ja tundus, et inimestele tänavu promenaadil meeldis. See ongi kõige olulisem,“ ütles Murumägi.

Kas käsitöölaat võiks ka tulevikus promenaadile jääda, on Murumäe sõnul veel vara öelda. „Ootame suure huviga, milliseks kujuneb meie peatänav,“ ütles ta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kas
kas

haapsalus melu tootmine ongi selle linna nokia

Võsa Villem
Võsa Villem

Sinu Nokia on see, et teed ühes lihtlauses nii palju vigu.
Aga Haapsalus on mõnus nii elada kui puhata, sest siin on kesklinn, mets ja meri paari minuti jalutuskäigu kaugusel. Seepärast inimesed siia tulevadki puhkama.

meenutab
meenutab

40- a tiblade käitumist, kes arvasid , et oma sitaste kirsadega võisid igal pool laamendada ja kõike omaks pidada

kas
kas

melusse

Arusaamatu
Arusaamatu

mingi häda jälle?

wpDiscuz