6

Kinopolka – promenaadi vaatega välikino

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Kinopolka korraldaja Priit Rüütel kutsub filme vaatama. Foto: Elen Freivald

Kinopolka korraldaja Priit Rüütel kutsub filme vaatama. Foto: Elen Freivald

Haapsalu promenaadi Tantsupaviljonis on augusti lõpuni neljapäevast pühapäevani võimalik tasuta vaadata Eesti filmiklassikat.

Projekti eestvedaja ja korraldaja Priit Rüütli sõnul on tegemist ainulaadse projektiga. „Ei tea küll, et üheski teises Eesti linnas oleks varem välikino sellisel kujul ja kestvusega tehtud,” ütles ta. Rüütel lisas, et on tehtud küll tasuta filmipäevi või -õhtuid.

Korraldaja sõnul on Kinopolka hea võimalus tutvustada ka nooremale põlvkonnale Eesti filmiklassikat, sest filmid kõnetavad pigem just neid, kes on neid juba varem näinud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
neid
neid

pioneerijuhte kerkib nagu seeni

kusagil
kusagil

60-datel oli rändkino maapiirkonnas paratamatus ja oodatud ajaviide, linnas polnud kinoga probleeme, aga nüüd digiajastul ja linnas, nagu perfomanss

Hmm
Hmm

Kino ei pea alati kinnises ruumis olema inimene!

põnevam
põnevam

oleks kui seda kino näidatakse kusagil Risti rabas, öösel kell 2 , noortele väga õpetlik oleks, loomulikult ei tohiks sealt puududa mingi väliterrass ja söögi-joogi asutus, võimalus degusteerida veine ja discgolfi rada.

Varoona
Varoona

Veel põnevam oleks kui mõni ei kraaksuks siin asja eest, teist taga. Mine maale kui võimalust ja nuusuta lille. Järsku saad aru ka tagasi.
Tore ettevõtmine ja ei tee Haapsalule kuidagi paha.

tublis tegijad, jõudu!
tublis tegijad, jõudu!

Mis selline iroonia asjalikku ettevõtmisesse puutub? Kui soovi ei ole, üldse ei pea külastama.

wpDiscuz