Sel aastal pakutakse kõigile aprillis riigieksamite või Cambridge'i inglise keele tasemeeksami sooritajatele võimalust enne eksamit teha koroonatest, paljud noored pole sellest aga huvitatud.
19. aprillil toimuva esimese riigieksami – eesti keele eksami – eel said soovijad end kooli kaudu testile registreerida eile hommikul kella kümneni. Test ise tehakse kolm päev enne eksamit, 16. aprillil.
kriisi ajal? Muidugi, las teeb testi, kes tahab, kannab maski,kes tahab, reisib nii palju kui süda lustib.Vaba tahe ju on nii ülioluline pandeemia ajal !
teie jaoks on pandeemia igavene. Te ei näi arugi saavat, misasi see pandeemia on üldse.
pole lihtsalt julget juhti,kes ütleks,et test on kohustuslki ja kõik.Kui asi on soovituslik,siis poel sellest mingit kasu,sest enamus loobub.
mis krdi kohustuslik! Inimestel peab säilima vaba tahe, vähemalt natukenegi. Kui teie olete harjunud truult ootama oma isanda käske ja keelde, siis see on teie asi, ärge soovitage teistele orjaelu!!!
Ilma testita ei tohiks kedagi eksamile lasta. Iga testimata inimene on teistele ohtlik. Koroona pole naljaasi. Kuidas teadusnõukogu sellist asja lubab? Ühe erakonna kämmal jälle mõjutustegevust tegemas?
kui testi ei tee,
siis ei tea ju –
et oled ohtlik endale ning ilmale!?
Pole midagi ohtlik, kaua võib sellest jaurata
Eelmise aasta lõpus rääkis teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar Delfi otsesaates uuringust, mis näitas, et viirusetõrje meetmed ei aita isegi siis, kui nende järgimist hoolega kontrollitakse.
„Ma just lugesin ühte sõdurite tööd, kus oli tõesti karantiinid, kätepesud, maskid, isoleerimised – kõik mis võib välja mõelda. Ja mitte ainult see. Seal olid ka inimesed pandud, kes kontrollisid, kas sellest peetakse kinni ja ikka mõned inimesed jäid haigeks,“ rääkis Lutsar.
Tore kui noortel on mõtlemisvõimet.