Tallinna tervishoiu kõrgkool ja Haapsalu kolledž ühendasid õppekavade täiustamiseks jõud

Haapsalu kolledži direktor ja tervishoiu kõrgkooli rektor Ülle Ernits allkirjastasid koostöölepingu, et laiendada ja edendada tervisedenduse ning tervisejuhi õppekavade koostööd. Arvo Tarmula

Tallinna tervishoiu kõrgkooli rektor Ülle Ernits ja Haapsalu kolledži direktor Heli Kaldas allkirjastasid koostöölepingu, et laiendada ja edendada tervisedenduse ning tervisejuhi õppekavade koostööd.

Ernitsa sõnul on koostöö arengu lahutamatu osa. „Konkurentsivõimelisuse, pideva arengu ja hea maine nii kõrgkoolile kui ka kolledžile tagab just vastastikune koostöö,“ ütles Ernits.

TLÜ Haapsalu kolledži direktor Heli Kaldas rõhutas, et peamine on õppejõududele ja õppuritele parima võimaldamine. „Tänu sellele on tulevikus õppejõududel võimalus erialaseks ühistegevuseks ning õppuritel veelgi paremad ja mitmekülgsemad võimalused kvaliteetse, laiapõhjalise ja jätkusuutliku hariduse omandamiseks,“ ütles Kaldas.

Tulevikus pakutakse mõlema kooli õppuritele võimalust osaleda vastastikkuses õppetöös. Samuti saab õppejõude kaasata lõputööde retsenseerimisse ja ühiselt läbi viia seminare praktikakogemuste ning uurimis- ja arendustööde tulemuste jagamiseks.

Lepingulises koostöös on kõrgkoolid olnud varemgi, kuid tänu mõlema kooli õppekavade pidevale arengule on uusi võimalusi koostöö laiendamiseks ja õppurite teadmiste täiustamiseks üha enam.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments