Martna maadlejad harjutavad uuel matil

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kuigi maadlusvõistlusi praegu korraldada ei tohi, saaavd Martna noored maadlejad end uuel matil tulevasteks jõuproovideks vormi ajada. Urmas Lauri

Kuigi maadlusvõistlusi praegu korraldada ei tohi, saaavd Martna noored maadlejad end uuel matil tulevasteks jõuproovideks vormi ajada. Urmas Lauri

Kuigi maadlusvõistlusi koroonaviiruse ohus korraldada ei lubata, saavad Martna noored maadlejad nüüd end uuel suurel matil tulevasteks mõõduvõtmisteks vormi ajada.

Seni on Martna noored maadlejad treeninud kaarhalli eeskojas asuvas tillukeses 5x5-meetrises ruumis ja võistluste tarvis on seni käidud maadlusmatti laenamas. Et Martna kaarhallile uut eluvaimu sisse puhuda, otsustas SK Martna treenima hakata ka suures saalis ning mõni aeg tagasi said nad Hiinast ka uue, suurema maadlusmati.

„Selle matiga on meil kavas kaarhall ellu äratada,” ütles spordiklubi Martna juhatuse esimees Oliver Tammemägi. Tema sõnul on nüüd hall kolm päeva nädalas soe ja maadlejad ei pea maadlusmatti Vigalast laenamas käima.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Kunagine Martnamiis
3 aastat tagasi

Tublid ja tegusad inimesed! Kiidan!