5

Ilusad Instagrami pildid meelitavad turiste Haapsallu

Haapsalu üks populaarseim pildistamise objekt on kuursaal. Foto: Arvo Tarmula

Turistid valivad sihtkohta üha enam selle järgi, kui ilus see pildil välja näeb. Nii võib vaatamisväärsuseks saada juhuslik uks või tänavanurk.

Sellist reisimist nimetatakse tihti Instagrami-turismiks. Kõige olulisem pole sihtkoha valikul mitte ühe või teise vaatamisväärsuse ajalooline taust, vaid see, kuivõrd kaunis ta Instagrami pildil välja näeb.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jass
Jass

Olen isegi pildistanud end mõne ilusa maja,seina, promenaadi,lossihoovi taustal. Haapsalu on ilus linn.

Käkre
Käkre

See on suurepärane kui Haapsalu on kenade piltidega esindatud. Nii on sügisel uuel valitsusel lihtsam ka pagulasi siia meelitada. Inimesed saaksid ka oma kodusi reklaamida ning pagulased saaks kohe piirkonna kodudesse integreerida. Nii jäävad ära ka vao küla moodi koonduslaagrite tekked ning kohalik kultuur saab mitmekesistatud. Eestlased on suures osas soovinud pagulasi aidata ning nüüd on selleks igaühel isiklikult võimalus kaasa lüüa.

kodanik
kodanik

Kas nii loll olla on väga valus või kannatab kuidagi ära?

valge daam
valge daam

Kuule,Käkre, mida sa käkerdad. Ebameeldiv .

tee ära
tee ära

Aga, palun! Mitte keegi ei saa Sind ju keelata.

wpDiscuz