0

Galerii: Valge Daami aeg algas Henrik Sal-Salleri kontserdiga

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Eile õhtul avas Haapsalu linnapea Urmas Sukles Haapsalu lossiplatsil Valge Daami aja.

Haapsalu lossiplatsile oli kella 19-ks kogunenud juba kenake rahvahulk. Laste jaoks tekitatud liivakastki oli mängivaid mudilasi täis.

“Soovin kõigile nauditavat nädalavahetust! Et sügis oleks sama ilus nagu suvi, hoidke ennast ja oma lähedasi,” ütles Sukles.

Linnapea luges rahvale leebelt sõnad peale ja tuletas meelde, et igas sündmus kohas on desojaam, mida tuleks kindlasti ka kasutada.

Inimesed võtsid uuendatud istumiskorralduse kiiresti omaks – kes paika pandud toolidel istuda ei soovinud või Hendrik Sal-Salleri ja Erko Laurimaa akustilise kontserdi ajal enam ka ei mahutnud, võttis ise tooli – need olid valmis pandud kahte kohta – ja istus sellega täpselt sinna, kuhu soovis. Tundus, et selline asjade korraldus oli inimestele väga meelt mööda ja tekitas täiesti uutmoodi fiilingu.
Siinkirjutaja arvab, et sedasorti toolimajandus võikski traditsiooniks saada.

Hendik Sal-Salleri ja Erko Laurimaa võeti vastu soojade ovastioonidega.

Valge Daami aeg oli ametlikult alanud.

Täna kell 10 algas vanalinnas käsitöölaat.

Valde Daami aja kava saab vaadata siit.

Fotod: Arvo Tarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz