9

Virtsu jookseb laupäeval kooli toetuseks

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Virtsu koolis käib üle 50 lapse. Urmas Lauri

Virtsu koolis käib üle 50 lapse. Urmas Lauri

Laupäeval toimub Virtsu maanteejooks, millega juhitakse tähelepanu Virtsu kooli jt väikekoolide sulgemisele Lääneranna vallas.

„Kogume kooli toetuseks allkirju ja räägime olukorrast,” ütles jooksu üks korraldajaid Jaanus Getreu. Allkirjade kogumise sulgemisohus koolide kaitseks algatas Virtsu kooli vilistlane, advokaat Karin Madisson. Jooksul allkirjade kogumine on üks osa aktsioonist, mis kestab 30. septembrini.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

No juba see imelik Pärnu kelner kutsus kõiki Talinasse elama!

teisitimõtleja Vatlast
teisitimõtleja Vatlast

Hakkan iga nädal jooksma selle nimel,et Virtsu kool kinni pandaks.

Norm
Norm

Kas Virtsu kool oli süüdi, et Vatla kool kinni läks.

jooksuhuviline
jooksuhuviline

Hulk inimesi pani ennast jooksule kirja ja nüüd siis selgub, et tegu ei ole mitte laheda jooksuüritusega vaid munitsipaalpoliitilise aktsiooniga. Hea, et ma registreerimisega viivitasin, ei taha poliitjooksudel osaleda.

juss
juss

Oled tõesti tubli supinahk!

Tiiu
Tiiu

Huvitav lähenemine sellel Getreul, ise otseselt midagi ei tooda ehk siis vallale raha sisse ei too. Aga nõuame suuri kulutusi, et väikseid koole üleval pidada. Kui ikka pole lapsi siis ei ole mõtet ka üle jõu elada. 🤔

Reaalsus
Reaalsus

Milleks see kool, kui inimesi jääb aina vähemaks. Las läheb kohe kinni ära, kuna see juhtub nagunii varsti. Meil ei ole ju jätkusuutlik riigi areng seatud esikohale. Oluline on optimeerimine ja kokkutõmbamine.

No nii
No nii

Õige paneme kinni aga alustame Lihula koolist. Mis valla raha kõige rohkem õgimas.

ainult
ainult

rumalad juhid ja kes ei oska ette vaadata sulgevad maal koole. Kool on kogukonna maamärk ja majakas, kasvõi üks laps ja kooli ei tohi sulgeda, ühele lisandub teine, aga suletud kooli enam ei avata. Need rumalad vallajuhid, kes räägivad kokkuhoiust ja optimeerimisest lõpetagu endale suure palga ahnitsemine- mõnel pool on volikogu esimehed ka endale tuhandetes palganumbri kirjutanud- ühesõnaga- aina enda tasku

wpDiscuz