8

Sukles andis taas Sorainenilt tellitud analüüsi asjus aru

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Foto: Lemmi Kann

Haapsalu linnapea Urmas Sukles. Foto: Lemmi Kann

Haapsalu linnavolikogu revisjonikomisjon esitas taas linnapea Urmas Suklesele arupärimise, miks kulutas linnavalitsus raha, et lasta advokaadibürool Sorainen analüüsida Haapsalu Linnahoolduse sõidukihanget.

Revisjonikomisjoni esimees Toomas Vallimäe selgitas, et ühelt poolt oli tegemist formaalse päringuga, mis tulenes revisjonikomisjoni tööplaanist. „Ka siis, kui see telliti, reageerisime kohe ja küsisime põhjust, aga mais on korraline revisjonikomisjoni aastaaruande läbivaatamine. Ja vahetult enne seda tuli ka riigikohtu otsus, millega Alo Lõps ja Riho Lepp jäid (riigihankemenetluse nõuete rikkumises) süüdi. Siis tekkis küsimus, miks telliti Sorainenilt selline analüüs, mis oli kohtu otsusele ju täiesti vastupidine. Meile tundus, et taheti tellida vastust, mis sobis,” selgitas Vallimäe.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jaanus
jaanus

Nende asjadega on nii, et rahva õiglustunne ja paljude otsustajate oma ka lubab küll pettust riigi vastu teha,aga sellest pole kombeks avalikult rääkida. Seadus ju ütleb teisiti,et see on vargus.

Pamp
Pamp

Pärast kohtuotsust tuleb see raha herr sukult välja nõuda.

Postimees
Postimees

Vabandust.
Aga kes see Sukles on?

K.T Tooma
K.T Tooma

Inimene, kes sinusuguse heaolu eest hoolt kannab. Et sul oleks linnas mõnus chillida ja grillida ja sporti teha, mõnus vaba aega veeta jne jne jne jne. Ponjol?

mis seeni
mis seeni

Tarvitad , ah

K.T Tooma
K.T Tooma

Kes linna eest hoolt kannab siis seenesööja!? Minuteada on linnapea siiani Sukles ju!?

Pamp
Pamp

Sealt LV lahkub see skeemitaja ainult jalad ees jah ……

lugeja
lugeja

Tulemus ei langenud kokku kohtu otsusega. Kas järgmine kord tuleb keegi teine valida?

wpDiscuz