8

Rohuküla kergtee saab homme korda

Võsalõikamise tõttu on Haapsalu ja Rohuküla vahel olev kergtee rikutud, homme peaks tee taas siledaks saama. Malle-Liisa Raigla
Võsalõikamise tõttu on Haapsalu ja Rohuküla vahel olev kergtee rikutud, homme peaks tee taas siledaks saama. Malle-Liisa Raigla

Haapsalu ja Rohuküla vaheline kergliiklustee on talvel pehme pinnasega võsalõikamise tõttu rikutud – teel on traktori jäljed ning sellel liigelda on keeruline.

Haapsalu linnakeskkonnanõunik Ailar Ladva ütles, et homseks peaks tee taas siledaks saama. Ladva selgitas, et tee on eraomanduses, kuid linn on sealt äärest siiski muru niitnud. „Võsa muutus juba nii tihedaks, et ei saanud enam niita,” ütles Ladva.

Seetõttu lõikas puiduettevõte Marrek Puit tee ääres võsa, väike jupp Rohuküla poolses otsas jäi veel tegemata. Võsalõikamisest jäid aga maha traktori jäljed. „Olen seal ise ka rattaga sõitnud – kui ikka õiget rada ei vali, siis põristab korralikult,” ütles Ladva.

Ladva sõnul lubas ettevõte homme tee ärasiluda. „Eks homme õhtul ole näha,” ütles Ladva.

Malle-Liisa Raigla fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Kohe palju parem sõita .

Pamp
Pamp

Millal Rohukülas ainukese normaalsesse ujumisranda minev tee võsast ära puhastatakse? Rahvas saab sinna ainult eraterritooriumi kõrvalt viiva tee kaudu, mis on totaalselt kinni kasvanud. Ei näe jalge ette, kus võivad rästikud pikutada ja oksad kriimustavad nägu.

Oliver
Oliver

Varsti tuleb sinna raudtee

Aleks
Aleks

Tuleb samasugune kuumaastik nagu Paralepa terviserada.

Roma
Roma

Palun asfalti

Kodanik
Kodanik

Tehke see tee laiemaks.

Kodanik
Kodanik

Mis te miinustate. Tallinnas on sellised vägevad kergliiklusteed sportimiseks jne. Mis meil on? Lagunevad kitsad kõnniteed. Üks närune kergliiklustee, mis ka juba laguneb ning ei suudeta seda puhtana hoida.
Linnamäelt Keila poole võiks kergliiklustee teha, Rannaküla ühendada Taeblaga jne. Parilani ju taheti teha kergliiklustee. Juba pikemat aega on vaikus.

Siiboja
Siiboja

Parilas ju tähtsaid tegelasi ei ela ka ju ……milleks ss vaeva näha

wpDiscuz