2

Tammejuure mahetalu tegi päikeseelektrijaama

Tammejuure päikeseelektrijaam. Foto: erakogu

Tammejuure päikeseelektrijaam. Foto: erakogu

Tammejuure mahetalu kasutab nüüd oma toodete valmistamiseks päikeseenergiat.

„See on tarbijaskonna surve ettevõtetele toota loodussäästlikumalt,” ütles Tammejuure Mahetalu juhatuse liige Karin Tiit.

Taastuvenergial tootmisele hakkas talu mõtlema juba kolm aastat tagasi, sest välismaa trendid näitasid, et noored hindavad üha enam rohelist majandamist ja võimalikult väikese ökoloogilise jalajälje jätmist ehk taastuvenergial toodetud ja taaskasutatavates pakendites tooteid. Tiidu sõnul peavad ka väikeettevõtted käima kaasas maailmatrendidega. „See, et me mahetootmist teeme, on juba pluss, aga kui teha seda loodussäästvalt taastuvenergiaga, me arvame, et see on see, mida uus põlvkond meilt ootab,” ütles Tiit.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Ikka loodussõbralikumalt mida aasta edasi.Kas meie tulevik terendab selles,et kõik lagedad väljad on täis paneele ? Muudame päikese energia otse meie toiduks ilma igasuguse põllumajanduseta jne.

Jutujätkuks
Jutujätkuks
wpDiscuz