4

Lihula tervisekeskus võib jääda arstideta

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tõstamaa perearsti Madis Veskimägi sõnul ta Lihula tulevases tervisekeskuses vastu võtma ei hakka. Urmas Luik / Pärnu Postimees / Scanpix

Tõstamaa perearsti Madis Veskimägi sõnul ta Lihula tulevases tervisekeskuses vastu võtma ei hakka. Urmas Luik / Pärnu Postimees / Scanpix

Lihulasse ehitatav uus tervisekeskus võib jääda pooltühjaks, sest kaks kolmest perearstist, kellega on eelleping sõlmitud, uude majja ei tule.

Lääneranna vald kuulutab veel sel sügisel välja perearstikeskuse ehitushanke. „Tulevaks sügiseks võiks perearstikeskus püsti olla,” ütles Lääneranna valla  arendusjuht Margus Källe.

Källe sõnul loodetakse, et perearstikeskuses hakkab tööle kolm tohtrit – Lihula perearst Mare Lõunat, Koonga perearst Helle Vambola ja Varbla ning Tõstamaa perearst Madis Veskimägi. Eellepingud nendega on sõlmitud.

Nüüd on neist üks, Veskimägi öelnud, et tema kindlasti Lihulasse ei tule. „Kui ma ausalt ütlen, siis ma ei plaani Lihulas käima hakata. Lihula ja isegi Virtsu rahvas leiab tee hoopis minu juurde Tõstamaale,” ütles ta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Maakas
Maakas

Kas seal ikka tänavavalgustus toimib? Pime aeg juba käes. Pool Lihulat pidi valla poolt eramaade tõttu pimedaks jäetud olema. Pimedas koperdades võib juhtuda, et lähed abi saama ühe asjaga, aga enne kui kohale jõuad lisandub mõni veel juurde. Luumurru korral ilmselt unustad esialgse probleemi üldse ära.

Roheline
Roheline

Praegu seal krundil ju veel mingi vana majapuberik püsti alles…. Ja kõrval krundil lagunenud kirik kaela ei kuku?

Terve
Terve

Kas tervisekeskus on juba avatud? Mis kellast tervist müüma hakatakse. Kas müüakse ööpäev läbi? Mina lähen sinna juba eile järjekorda, et mitte hiljaks jääda. Mis neist arstidest sinna ikka püüate meelitada! Tekitavad vaid ilmaasjata järjekorra.

süsimust iroonia
süsimust iroonia

arstideta tervisekeskus – see on ikka täiesti kongeniaalne idee. tglt õige kah – tervisekeskuses on ilmselt ainult terved…

wpDiscuz