1

Haapsalu tähistab sünnipäeva raamatu ja tulevärgiga

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Ajaloolane Ülla Paras värskelt trükitud Haapsalu raamatuga. Arvo Tarmula

Ajaloolane Ülla Paras värskelt trükitud Haapsalu raamatuga. Arvo Tarmula

Homme kell 17 kuulutab Haapsalu linnapea Urmas Sukles Kodaniketorni juures avatuks Valge Daami Aja ja Haapsalu 740. sünnipäevapeo, mis kestab kolm päeva.

Samas esitletakse linna sünnipäevaks välja antud raamatut „Haapsalu. Aeg. Inimesed”, mis annab inimeste kaudu ülevaate Haapsalu ajaloost. „Haapsalu elanikud, Haapsaluga seotud inimesed, Haapsalut külastanud inimesed,” loetles raamatu koostaja Ülla Paras. Vaateid ja maju on kogumikku jõudnud vähe. Kui Paras kaheksa kuud tagasi hakkas seda koostama, teadis ta kohe, et keskendub inimestele, kes on Haapsalu tänavail kõndinud. Teoses on üle saja foto.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kellele
Kellele

seda tulevärki vaja on? Kas Urmas Suklesel? Vöi on Haapsalu koduloomadel elu liiga rahulikuks läinud? Ideede puudusel palun ärge raisake raha ega tehke endal marki täis seltsimehed otsustajad.

wpDiscuz