Täna liinile tulnud parvlaev Regula sõitis Kuivastus vastu kaid

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Parvlaev Regula Heltermaa sadamas. Foto: Urmas Lauri
Parvlaev Regula Heltermaa sadamas. Foto: Urmas Lauri

Mandri ja Muhumaa vahel reede ennelõunal reise alustanud TS Laevade parvlaev Regula sõitis pärastlõunal Kuivastu sadamas vastu kaid, laeva reisid on kuni kahjustuste väljaselgitamiseni peatatud, kirjutab Postimehe võrguväljaanne.

Regula tuli kolmanda parvlaevana mandri ja Muhumaa vahelisele Virtsu-Kuivastu liinile alles reedel. Enne Kuivastus vastu kaid sõitmist jõudis laev teha vaid paar reisi.

Tallinna Sadama pressiesindaja Triin Rum ütles Postimehele, et ettevõte annab teada, kui on selgunud, kas ja millal saab laev reisidega jätkata.

Vahejuhtum leidis aset veidi enne kella 15.

Üks laevas olnud reisija kirjeldas Postimehele, et kokkupõrget oli tunda kogu laevas ning salongi lauad nihkusid ligi pool meetrit edasi. Samuti purunesid mõned maha kukkunud taldrikud.

“Laevas olnud inimesed olid juba püsti ja liikusid väljapääsu poole, kui järsku kostis kõva mütsatus ja käis tõuge. Ma ei näinud, et keegi reisijatest oleks kukkunud, aga vastu kaid sõitmist oli tugevalt tunda,” rääkis ta.

TS Laevad tõi reedel suvehooajaks Virtsi-Kuivastu liinile parvlaeva Regula, mis jääb kava kohaselt Tõllu ja Pireti kõrval kolmanda parvlaevana mandri ja Muhumaa vahel reisivaid inimesi teenindama kogu suveks. Regula tegi esimese reisi reedel kell 11.45 Virtsust.

2016. aasta suvel ärimees Vjatšeslav Leedolt nelja miljoni euro eest ostetud Regula läbis hiljuti uuenduskuuri, mis läks maksma 35 000 eurot.

3 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Mõned
4 aastat tagasi

asjad võik ikka kodus ka selgeks õppida!

hmmmm,
4 aastat tagasi

no tõepoolest.. hakake juba sildasid saarte vahele ehitama, saavad saare elanikud ka normaalset mandrile liikuda, ei pea pidevas hirmus olema, et mine tea, kas saabki üldse üle ja koju…

Praamiühendus
4 aastat tagasi

Üks rist ja viletsus…