7

Haapsalu kultuurikava kolib veebi

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

http://www.visithaapsalu.com/

http://www.visithaapsalu.com/
Suviti iga kahe nädala tagant üllitatud voldikut „2 nädalat Haapsalus” enam paberile ei trükita. Sel aastal tuleb suvi teisiti, sest kultuurikava kolib veebi.

„See tuleb meie veebilehele visithaapsalu.com,” selgitas Haapsalu turismiinfokeskuse juhataja Annika Mändla.

Veebi loodav kultuurikava tuleb Mändla sõnul uue, nüüdisaegse lahendusega. Huviline saab välja valida oma lemmiksündmused ja salvestada need oma personaalsesse ajaplaneerijasse. „Valida saab teemade järgi, näiteks kontserdid, lastega peredele mõeldud sündmused,” kirjeldas Mändla. „Selline hea tänapäevane lahendus tuleb.”

Turismiinfokeskus soovib välja andma hakata ka kuurordikaarte. „Kunagi oli Haapsalus selline kuurordikaart, mille said suvitusmaksu tasumisel,” selgitas Mändla. „Nüüd on mõte see taastada. See töötaks nagu suurlinnades: ostad selle kaardi ja sulle tekivad soodustused, saad näiteks mõnda muuseumi tasuta sisse.”

Mändla sõnul oleks kuurordikaart ka ilus meene.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
bla
bla

Selle liigutusega kokkuhoidu ei tule. Ka nutisõbralik inimene on piisavalt laisk et mitte netis tuhlata selle kava pärast. Senine paberil voldik oli ideaalne esikuriiulil või külmkapil hoidmiseks ja tänu sellele ikka päris palju toredaid üritusi külastatud kuhu muidu ehk ei oskakski sattuda. Nuti kellad-viled on toredad asjad kui neile voldiku peale trükitud qr-koodi kaudu ligi saaks näiteks

just
just

muud pole ju teha kui ainult netist otsida,valida ja salvestada ….
Ja kust see turist peab selle netiaadressi leidma ?

pole hullu, õige otsus
pole hullu, õige otsus

Turist oskab kindlasti kirjutada haapsalu.ee ja leiab ka kindlasti. Kellele neid pabereid enam vaja peaks olema?

Velirand
Velirand

Väga lühinägelik otsus.
Kõik ei käi, nina mobiilis ringi.

kohalik
kohalik

Infovoldik oli igati teretulnud asi nii linnarahvale, kui külalistele. Ei näpi ma pidevalt telefoni, ega istu päevad läbi internetis. Hea oli hoida infovoldikut taskus või kotis. Jääb mulje, et kohalikud turismi asjapulgad on väsinud oma tööst ja eks linnavalitsuselgi on ükskõik. Vaadake seda linnavalitsuse kodulehekülge ja te veendute selles kuidas linnavalitsus oma infot jagab.

Igaaastane Suvitaja
Igaaastane Suvitaja

See on küll paha mõte. Võib olla kohalikule see sobib aga külalisena tahaks leivapoest voldikut saada ja näha, mis kuskil sellel päeval toimub. Ei ole mu telefonis enam äppile kohta ja ainult puhkuseajaks ei hakka vajalikke äppe kustutama ja ruumi tegema. Ohoo polegi äpp! Telefonist tuleb hoopis internetis sobrada. Jääb ära nii või naa. Kahju.

Kuglimugli
Kuglimugli

Pigem võiks olla infovoldik, peopesa suurune, mahuks käekotti või taskusse. Netti muidugi, kuid voldik on käepärasem, ei pea otsima hakkama.

wpDiscuz