Haapsalus hakkab suvel tööle õpilasmalev

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

 

Sel suvel korraldab Haapsalu linnavalitsus koostöös sihtasutusega Õpilasmalev kaks malevarühma.

Õpilasmalev on suvelaager, mis ühendab endas töötamist ja erinevaid spordi- ning kultuuritegevusi. Töötamine on malevanoorele tasustatud. Noored ööbivad oma kodus ning tulevad tööle ise. Malevasse on oodatud 15-17aastased Haapsalu noored, ühte rühma saab kuni 15 noort.

Põhiliselt tehakse heakorratöid Haapsalu linnas (promenaadil, Kastani parkmetsas jms).

Esimene rühm toimetab 25. juuni – 6. juuli, teine rühm 9.-22. juuli. Töö on esmaspäevast reedeni, lapsed saavad lõunasööki.

Haapsalu malev osaleb koos Tallinna malevarühmadega õpilasmaleva riigikaitseprogrammis – väljasõit Tallinnasse ja riigikaitselaager Harjumaal. Riigikaitsetegevusi viivad läbi tegevkaitseväelased ja instruktorid.

Registreerimiseks Haapsalu õpilasmaleva rühmadesse tuleb täita avaldus ning saata see haapsalunoor@gmail.com või tuua Haapsalu noorte huvikeskusesse (Wiedemanni 4, E-R kl 14-20). Registreerimine toimub kuni 21. maini.

Mai lõpul avatakse registreerimine töölaagrisse, kuhu on oodatud 11-14aastased Haapsalu noored. Töölaager toimub sel aastal augustis ja põhiliseks töövaldkonnaks on heakorratööd linnas.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments