28

Mikk Lõhmus: lahtilaskmine ei lahenda Nõval ühtki probleemi

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Mikk Lõhmus. Foto: Eduard Laur

Mikk Lõhmus. Foto: Eduard Laur

Lääne-Nigula vallavalitsus teadis juba vähemalt mullu novembrist, et Nõva kooli tööõhkkond on talumatu, kuid muudatusi kooli juhtimises või töötajaskonnas ette võtta ei tahtnud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eemalt
eemalt

Selgitage palun kuidas on võimalik, et ühes koolis töötab direktor, kes kooli nagu tuld kardab ja seda igal võimalusel väldib? Naeruväärne lihtsalt.

anonüümne
anonüümne

Nii on ka varem olnud,et täit tõtt ei kuule kunagi,ikka ilustatakse asju.

nujaa
nujaa

tülitsemisel kaob alati tõde käest

mulle
mulle

tundub,et ajakirjanikud,kes Nõva kooliga seoses lugusid teevad,on väga selgelt ühele poole kaldu…

Oleneb
Oleneb

kust suunast vaadates kaldu

tuleb
tuleb

lugeda artiklid läbi,siis näeb,kummale poole

Rikkur
Rikkur

Nõva kool tuleks kinni panna! Ostaks selle hoone ära ja teeks vanadekodu nii lihtne see ongi…..

jeebus
jeebus

irw

Sass
Sass

Täna on reede, rahuneks maha, laseks Vallavalitsusel oma tööd teha ja läheks Kalasaba Baari. Kus see asub? Nõval uus koht avatud?

jeebus
jeebus

Lõpetaga ära see sõdimine-ei ole enam normaalne,keegi sellest ei võida ju!Milleks nii meeleheitlikult rabeleda!Või siis-tehke rohkem lapsi,teatud eestvõitlejad eriti!Aga see tohutu virvejumalus peaks kõigepealt ära lõppema…

hi-hii
hi-hii

Need kaks võivad olla ju mõnda aega juba “head sõbrad” olnud.(?)

Môtlemise koht
Môtlemise koht
Lp. Mikk Lôhmus. Ma eeldan, et te olete haritud inimene ja saate ikka aru küll, et lahti laskmine aitaks ikka küll. Pange ennast Nôva kooli õpetajate ja ôpilaste olukorda korraks ja mõelge kuidas on võimalik praeguses situatsioonis ôppetööd edasi viia ja kuidas lastele see kõik môjub. Kui te arvate, et Virve Tauts on mingi asja vastu eksinud, et teda pole võimalik antud ametikohale ennistada, siis oleks ehk mõtekas endale selgeks teha mille vastu ta on eksinud. Antud artiklist loen ma välja seda, et te ei tea miks Virve Tauts ametist eemaldati ja samas ei saa te teda ametikohale ennistada, kuna… Loe rohkem »
jeebus
jeebus

kommentaaride juures võiks tähelepanu pöörata õigekirjale,seda enam,et ilmselt kirjutatud eelnev kommentaar “virveleeri” kuuluva pedagoogi poolt

Môtlemise koht
Môtlemise koht

Väga vabandan kirjavigade pärast, aga mina olen antud koolis õppiva lapsevanem. Ju on minu hariduse tase nôrgaks jäänud. Siirad vabandused

aiii
aiii

milline iroonia….

Jah
Jah

Ühinen selle arvamusega. Kui koolidirektori asemele oli kohe inimene panna, siis kuidas nüüd Liiva asemele kedagi ei leita.

keegi
keegi

teine polnud ju nõus ussipessa ronima-pole mingi saladus,et ka õpetajate endi vahel päris tugev vastasseis

selgitage
selgitage

kes see keegi teine?? palju neid teisi siis oli ka nagu? naeru koht

von friida
von friida

Probleeme tuleb lahendada ikka sel tasandil mil need tekkisid. Ehk siis, Virve Tauts päris vallalt aru kooliga seonduvate rahade kasutuse kohta ning kooli kraesse kirjutatud erinevate kulutuste kohta ja nii see sõda lahti läks. Kes see ikka tahab, et tema mädaselt paistes konnasilmal tallutakse, eks?

faktid faktid faktid
faktid faktid faktid

Ma juhiks tähelepanu vallavanema poolt tehtud faktiveale – nimelt ei asu vallamaja koolimaja kõrvalmajas, vaid suisa läbi küla mitmesaja meetri kaugusel.

Nii, et miks direktor ikkagi koolimajas ei tööta vaid teeb seda eemal vallamajas, kuhu ta muide ei käi jala vaid sõidab suisa autoga?

ja neid on veel
ja neid on veel

….otsiti paljude inimeste seast uut direktorit. tõesti või?

wpDiscuz