0

Lääne-Nigula vallavanema palk selgub reedel

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääne-Nigula volikogu liige Hardi Rehkalt (EKRE). Foto: Urmas Lauri

Milliseid otsuseid Lääne-Nigula volikogu reedesel istungil tegema hakkab, selles lepitakse lõplikult kokku ilmselt alles reede hommikul, ütles volikogu esimees Neeme Suur.

Istungi päevakava on selge – moodustatakse vallavolikogu komisjonid, valitakse komisjonide esimehed ja aseesimehed. Valitakse ka Lääne-Nigula vallavanem, kinnitatakse vallavalitsuse liikmete arv, struktuur ja koosseis ning määratakse vallavanemale töötasu ja hüvitised.

Suure sõnul on praegu veel lõplikult otsustamata, kes mingit komisjoni juhtima hakkab, milline on vallavalitsuse koosseis ning kui suurt palka hakkab vallavanem saama.

„Kokkuleppele peame jõudma reede hommikuks,“ nentis volikogu esimees. „Kõik on lahti, see on selgimiste ja läbirääkimiste nädal.“

Kindel on vaid see, et suure Lääne-Nigula valla vanema kandidaadiks esitab võimuliit praeguse Lääne-Nigula vallavanema Mikk Lõhmuse.

„Koalitsioonilepingu kohaselt on jaotatud komisjonid, kuid persoone [komisjoni esimehed ja aseesimehed] meil veel lõplikult paigas ei ole,“ tõdes Suur. „Komisjoni juhte koalitsioonilepingus kirjas pole, need tuleb omavahel kokku leppida.“

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz