18

Rootare: Sukles pole HaRi nimekirja ametlik linnapeakandidaat

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Haapsalu linnapea kandidaatide debatil üsis Ridala volikogu liige Valli Ender, kas Haapsalu aselinnapea Kaja Rootare hakkab ka edaspidi Urmas Suklese eest tööd tegema.

Rootare ütles, et Sukles on küll HaRi nimekirja kokkupanija, kuid nimekirja liikmed pole hääletanud selle üle, kes on nimekirja ametlik linnapeakandidaat.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

Sukles näitab välja oma suhtumist, mis tema juhtimises kogu aeg on domineerinud. Isegi oma nimekirja ei usalda ta nii palju, et korraldada kasvõi ilu pärast hääletus,kes siis selle Harja linnapeakandidaat on. Siin on oluline ainult võim ja edasised tehingute tegemise võimalused omadele jopedele. Demokraatiat isegi enam ei etendata selles seltskonnas. Kas valija saab ükskord nii harituks, et mõista- ei tasu uskuda loosungeid või mõne vennikese 1x 4aasta tagant lubadusi. Vaadake ja uurige mis tegelikult toimub.

Kuglimugli
Kuglimugli

Nuh kodanik, mis siis toimub, kui sa nii informeeritud oled ? Teised tahavad ka teada ! 🙂

.
.

Urmas peab enesestmõistetavaks, et kui tema need 40 ? kokku kutsus, on ta nende juht. Kuidas keegi üldse selle peale tuleb, et muudmoodi mõtelda. Egas ta nalja tulnud tegema. Ikka viimane häda uuesti linnapeaks saada. Natuke veel pensionist puudu ju :-))

Küsimärk
Küsimärk

Sellepärast ka minu küsimus.

...
...

Sukles näitab järjekordselt oma autoritaarset üleolekut Harja muust seltskonnast, kui sead ennast kohe linnapea kandidaadiks, kuigi keegi pole teda selleks veel seadnud või valinud, nagu Rootare ütles. Häbi peaks olema seesuguse juhiga, kes seab ennast pidevalt teistest kõrgemale

Küsimärk
Küsimärk

No, aru ma ei saa. Kas Sukles on linnapeakandidaat või veel ei ole.

Valija
Valija

Tundub, et Haril ongi asjad sassis nimetavad ennast apoliitiliseks ühenduseks, apoliitilised ühendused ei osale valimistel, valimistel osalevad ainult poliitilised ühendused

see
see

on teatud huvigrupi toiduahel

Kidanik
Kidanik

Tee omale Ergos ravikindlustus ja pääsed kiirem arstile.

niknak
niknak

kiiremini liivaannuse manu

Mai
Mai

Siililegi selge,Sukles on meie
linnapea ja kelleks ka jääb.

Maile
Maile

nagu eile selgus ei ole Sukles veel isegi mitte linnapeakandidaat

hari-s
hari-s

kandideerib Tõnis Siir, kellele alluvas haiglas on 6 KUULINE JÄRJEKORD silmaarsti juurde. kas me sellises linnas tahamegi elada ja sellist arstiabi saada

jätkuks hari-sele
jätkuks hari-sele

Kas mitteka Sukles ka ei ole selle haigla nõukogus?

Ats
Ats

aga miks siis reklaamplakat: Urmas Sukles ja 40 … ei tulegi kohe meelde, kuidas neid 40-t plakatil tutvustati :-))
Asi ikka väga halvasti neil.

Patsient
Patsient

4o tankisti on nede kandidaatide õige nimi

wpDiscuz