0

Skandaali sattunud Cim Aaje lahkus Eestist

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

IMG_7871

Cim Aaje rääkis veel eile, et kavatseb jääda Haapsallu ja võimalusel alustada vabatahtlikuna Läänemaa loomade varjupaigas. Foto: Arvo Tarmula

MTÜ Haapsalu Loomade Varjupaigas kaks aastat vabatahtlikuna töötanud Rootsi kodanik Cim Aaje lahkust Eestist pärast homoseksuaalsete solvangute avalikuks tulekut.

Aaje andis intervjuu Eesti Päevalehele ja Lääne Elule. Lugude avaldamise järel sattus Aaje sotsiaalmeedias tugeva kriitika alla, mis võis ajendada teda lahkuma.

Aaje elukaaslane ütles Lääne Elule, et Aaje sõitis hommikul Tallinna, kust ta läheb edasi Rootsi laevale. Kas ja millal võiks Aaje Haapsallu naasta, tema elukaaslane öelda ei soovinud. Samuti ei soovinud ta avaldada põhjust, miks otsustas Aaje Eestist ära sõita.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hurraa
Hurraa

Cim Aaje on tagasi!

Mina
Mina

Peaasi et sama teed ei läinud kui …khmmmmkes teab see loeb minevikust…

Kohe ei meeldi valetamine...
Kohe ei meeldi valetamine...

Tänase LE artikkel algab: “Aaje pakkis eile asjad ja sõitis Tallinna, et minna Rootsi laevale.” See laev tõi ta küll ainult Uuemõisa mitte Rootsi. Lisaks sellele, et ta oli eile õhtul omas kodus, võttis ta seal vastu külalisi – alaealisi tüdrukuid (algkooli lapsi). Kas see Aaje saab valetamisest kõhu täis?

naabri valve
naabri valve

Nii armas kui naabrid hoolivad ja inimese äraolekul ikka korteril silma peal hoiavad.

see on nii
see on nii

et kui lehte ja mujale ajakirjandusse ei topita siis kes viitsiks või keda huvitaks; ; Aga kui juba mitmes väljaandes ja delfis lausa video siis kas peaks arvama et tegu on lausa üleriigiliselt olulise teemaga. Ei peaks raiskama ajakirjanduslikku ressurssi sellisel otstarbel.Ühe ettevõtte või mis ta ongi )loomade varjupaik) v.o. hoopis MTÜ tegevusega seotud arutelud võiks vajadusel piirduda kohaliku Lääne Elu veergudega. EPL ja DELFI ei ole selleks küll hea valik.

Dorothea
Dorothea

Millist õulust õhkab mõne eestlse kommentaar…Elage ise ja laske teistel ka elada!

rego
rego

ma ei saa aru kellesse puutub teiste isiklik elu liiga palju sorgitakse selles

Mina
Mina

elukaaslane on vaba..mees või naine…ma söön oma mütsi ära kui mõlemad pole mehed…

koeraomanikust naaber
koeraomanikust naaber

Kahju, esimesel kohtumisel leidis ta ühise keele minu koeraga…Oli lahke ja rõõmsameelne kodanik. Tema juures kodu leidnud kiisusid näen õnneks veel tema aknalaua peal.

Pille
Pille

MIKS? MIKS? Ega film “Malev” pole niisama sündinud. Ehe näide!

jaan
jaan

Järjekordne näide ,et eestlane on ja jääb talupojaks. Inimene tuli siia ,tegi tänuväärt tööd ja ainus mis määravaks saab on tema orientatsioon.

m
m

Just, olen nõus.

olla võib, kuid ei tea
olla võib, kuid ei tea

Kust nii täpsed andmed, et AINUS….? Mina pole asjaga kursis, aga ühte poolt lugedes-kuulates ma poolt valida ei oskaks.

ei kommentaari
ei kommentaari

Varjupaiga juhataja Maarek Nõmmik ütles, et tema olukorda ei kommenteeri. Sama tõrges oli ka Maareku abikaasa Kristina. „Ma jagan kommentaare vaid Eesti politseile või mõnele muule kõrgemale instantsile, kuid ajakirjandusele ei ole minul midagi kommenteerida,” teatas Kristina.

Ikka tahetakse rääkida ainult kõrgemate instantsidega-väikeste vendadega me ei räägi.Oleks ju olnud võimalus kummutada alusetud kahtlustused, mis töötajal tekkisid ning öelda, miks tema tellimus tühistati ja raha kontole tagastati.

wpDiscuz