0

Peaminister Taavi Rõivas tuleb reedel Haapsallu

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Taavi Rõivas Haapsalus 106

Peaminister Taavi Rõivaselt ootab linn sõnumit vehklemishalli kohta. Foto arhiiv

Järgmisel reedel, 4. märtsil külastab Haapsalut peaminister Taavi Rõivas.

„Olen üritanud peaministri kord aastas ikka Läänemaale tuua, et näidata talle meie kandi viimaseid arenguid. Praegu on kuum teema haldusreform. Tahame rääkida ka vehklemishallist, et saaks valitsuselt tuge,” selgitas Läänemaalt riigikokku valitud Lauri Luik.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles saatis jaanuari alguses peaministrile kirja, et taotleda valitsuselt vehklemishalli tehnilise lahenduse tarbeks 350 000 eurot. Peaminister kinnitas jaanuaris Lääne Elule, et suhtub Haapsalu vehklemishalli tehnilise varustuse eelarvetaotlusse sümpaatiaga, ja palus kultuuriministril see projekt järgmise aasta eelarve tegemise ajaks põhjalikult läbi töötada.

Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus ütles, et peaminister saab nüüd oma silmaga näha, millistes tingimustes vehklejad praegu põhikooli võimlas treenivad, ja talle tutvustatakse ka uue vehklemishalli projekti.

„Võib-olla tuleb peaminister Haapsallu mingi sõnumiga. Ei välista,” märkis Haapsalu linnapea Urmas Sukles eile volikogu istungil peaministri külaskäigust rääkides.

Rõivas avab ka samal päeval Haapsalu põhikoolis peetava noorte infomessi „Oma rada”.
„Ma loodan, et noored saavad peaministrilt innustust, kui ta räägib, kuidas tema oma teed alustas, oma eesmärke seab ja neid saavutab,” märkis Luik.

Pärast seda on linnavalitsuses peaministri osalusel haldusreformi arutelu, kuhu on kutsutud kõik Läänemaa omavalitsusjuhid ja volikogude liikmed.

Kahtlemata ei pääse Rõivas veel ühest Läänemaal kuumast teemast, milleks on raudtee taastamine. „Ma olen korduvalt peaministriga sellel teemal rääkinud ja soovin, et ta kuuleks ise, mida meie kohalikud mehed raudtee vajalikkusest räägivad ja miks see meie inimestele nii oluline on,” ütles Luik.

Peaministrile tehakse ka ringkäik Läänemaa suurima tööandja Haapsalu Uksetehase tootmishoones. Pärast seda kohtub peaminister Läänemaa erakonnakaaslastega.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
T
T

??? aga kohtumine valijatega? Kas rahvaga ei kohtugi, et saaks talle ka mõne küsimuse esitada?

Rõivas
Rõivas

pole mingi raudteemees, erareaktiivlennukid on tema armastus.

Jane
Jane

1.) Tuleb õpetama Haapsallasi kuidas toime tulla raudteedeta 2.) Kas üldse on mõtet raudteed taastada.

MEGAIRW
MEGAIRW

Ikka oma raudtee jura – saage ükskord kaineks : seda raudteed ei tule sinna !

Kübe
Kübe

Muide kui tuleb siis mingu lugegu mis rahvas temast arvab vana naftabaasi aiapealt.

Kübe
Kübe

Milleks tulla? Keegi ju ei oota teda siia.

Vanapagan
Vanapagan

Mina ootan

juss
juss

Milleks?????

teadagi
teadagi

valimised ju ukse ees!

juks
juks

No mis valimised need ukse ees on? Sel aastal ainult presidendi omad sügisel ja selleks ei ole vaja Rõivasel kuhugi sõita. Ta ei tea isegi, kes ta oma partei kandidaat saab olema.

Ew98
Ew98

Väga hea! Haapsalu saab näidata, kui kena ja kaasaegne on kool, kuhu vanemad oma lapsed iga päev saadavad…

Ardi
Ardi

Tipppoliitik Haapsalus õpetamas lapsi, kuidas tüüri juurde trügida ja muidugi ka raudteest, mis toob õnne meie õuele……..

herr+Ligi
herr+Ligi

saab umbselt taas õpilaste ja firmajuhtidega selfisid plõksida ja pärast sokkide toone võrrelda 🙂

wpDiscuz