Haapsalu linnavalitsus kutsub ettevõtjaid tegema piiskopiteemalisi eripakkumisi

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kuula artiklit, minutit ja sekundit
0:00 / :

Kristel engman1. mai on Haapsalus ajalooline päev – Haapsalust saab taas piiskopilinn. „Selle puhul oleks tore kui näiteks ettevõtjad teeksid temaatilisi eripakkumisi,“ vahendas Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Lääne praostkonna vikaarõpetaja Kristel Engmani mõtet.

„Näiteks vanalinna kohvikud-restoranid võiksid midagi temaatilist menüüsse panna, mis on seotud piiskopiameti ja kirikuga – näiteks piiskopi pitsa, kirikulise koogike, piiskopi punane (nt punavein), kloostri pajaroog (juurviljadega) vms,“ soovitas Engman.

Kellel asja vastu huvi, võib ühendust võtta Kristel Engmaniga kengman@hotmail.com.

Artikkel jätkub peale reklaami

„Ta toimetab siis teieni ka reklaammaterjalid,“ lubas Parbus.

Reklaam
12 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Posti+Mees
10 aastat tagasi

Hallil kardinalil on näiteks pink..Naiste Turvakodu väravas..ja sellel kiri..-Taavi Käsk-elu nagu lill..-kes ei usu minge vaadake-sääl Endla Hosteli vastas…
jah..milleks meitele piiskop..

juss
10 aastat tagasi

Vana, Lembitu aegne küpsetis on ju teada tuntud “Grillitud Piiskop”.

Kübe
10 aastat tagasi

Minu plokkimisest pole kasu sest minu skorbuut tungib läbi igalt poolt!

halleluuja
10 aastat tagasi

varsti kehtestatakse meil siin rooma tsihhaad

Genka
10 aastat tagasi

Lisaksin nimetustesse:
1. Müüritud daami kakuke
2. Sõjasulase rusikas

Tegelt
10 aastat tagasi

Linnavalitsus on siin ju ainult hääletoru. Mõtte algataja, ideede generaator ja ürituse koordinaator on ikka Kristel Engman. Edu Kristelile seesuguse uudse ürituse korraldamisel. Kaasata võiks ju kindlasti ka vanalinna seltsi, kes paberil nagu figureerib, aga kelle aktiivsest tegevusest eriti midagi ei kuule. Jõudu!

Lääne Elu´le
10 aastat tagasi

Palun, plokeerige “Kübe “ IP . Seda teemat tahaksid arutada arukad inimesd.
Vähe usutav, et ta on üldse mõistlik kommentaator.

Jass
10 aastat tagasi

Sõnavabadus hõlmab oma ideede väljendamist mitte üksnes sõna kujul, vaid ka näiteks pildis, trükis, filmis, pantomiimis ja muul viisil. Lisaks arvamusvabadusele ja väljendusvabadusele hõlmab sõnavabadus ka infovabadust.
Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks.
Kuna on olemas näiteks õlu “Karl” ja “Piiskopi salaami” , siis nagu ei ole kellegi õigusi rikutud.

pudrutajad omavahel
10 aastat tagasi

Mõnele teeb nalja oma lolluste väljasülitamine, nii on iga teemaga. Jätaks need tähelepanuta, las´ siis kirjutaja ise ja tema mõttekaaslased saavad rõõmu tunda labasustest.
Asjalikke kommentaare saab ikka lisada ja tõsist juttu ajada. Siinkohalgi – tore algatus!

Kübe
10 aastat tagasi

Papi õlu saue õllekas ja salumäe sülti kõrvale!

Rita
10 aastat tagasi

Väga ilus üleskutse. Sellest võiks saada Haapsalu traditsioon lisaks Valge Daami ajale ja Augustibluusile. Haapsalul hakkab muidu väheks jääma seda omanäolisust.
Head käekäiku Kristel Engmanile ja kogu Läänemaale!

Riina
10 aastat tagasi

Massiristsed, -leerid, -laulatused. Indulgentside jagamine, raha eest.