Kuula artiklit, minutit ja sekundit
0:00 / :
24. oktoobril kella 4.20 paiku ähvardati Haapsalus Kiltsi teel tanklas müüjat relvataolise esemega ja rööviti kassasahtel koos selles olnud umbes 260 euro sularahaga. Röövimise käigus keegi vigastada ei saanud.
Reklaam
Ja ei politsei ei jõua ka tõesti koguaeg igal pool olla..
Müüja võib kõrvalruumis olla.Mine istu 12h järjest sealsama kohapeal ja vahi lakke.Kui uksed on lukus siis kõik on korras.Ja mina tean ka kes tol hetkel tööl oli,ei ytleks,et temaga seal selliseid asju eriti juhtunud oleks varem:)
varastati akna kaudu,niiet kui uks lukus on pole vahet,kas müüja on kõrvalruumis või ei
Külastan tanklat tihti… sest see on kõige ligidamal Paralepa skatepargile… tõesti kahju, et nii juhtus. Olen ise mitu korda sinna tulles tähele pannud, et müüjat pole kohal. Müüja on väga tihti kõrvalruumis ja tänu sellele ma eriti ei imesta, et seal varastatud on.
Käsu Taavi hoolealuste punker ju seal samas…
Valve on selles tanklas juba ammu peal
Ment teenis täies koosseisus raha samal ajal teises linna otsas.
Kas kokkumäng ei voinud olla!yhe töötaja ajal on seal tihti kummalisi kodanikke.Soovitus,kontrollige töötajate tausta rohkem.
Mida sa sellest kokkumängust tead?
See on tegelikult šokk igale sealsele töötajale ja samuti ka inimestele. Kes tahaks seista kas relvataolise eseme või tõesti relvaga silmitsi. Seda võib juhtuda kus iganes ja millal iganes. Praegusel juhul ning kahjuks juhtus see Kiltsi tanklaga. Aga parem olgem hoolsad ning valvel igal ajahetkel.
kes müüja oli ? 😀