3

Fraktsiooni esimees ei teadnud Lauri Luige Guatemala-reisist

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Lauri Luige postitatud foto Facebookis, mille järgi sai teatavaks tema reis Guatemalasse.
Lauri Luige postitatud foto Facebookis, mille järgi sai teatavaks tema reis Guatemalasse.

Kui riigikogu juhatus otsustab parlamendi erakorraliselt kokku kutsuda, peab Guatemalas viibiv Reformierakonna saadik Lauri Luik sealt kolme päevaga Toompeale jõudma, kirjutas Õhtuleht.

Reformierakonna fraktsiooni esimees Jaanus Tamkivi kuulis fraktsioonikaaslase eksootikareisist Õhtulehelt.

Riigikogu liikmetel pole ametlikult puhkust ette nähtud ja Luige Kesk-Ameerika päikesereis sai teatavaks juhuslikult, kui Läänemaalt riigikokku valitud saadik riputas oma Facebooki-lehele foto vesiehitistest ja palmipuudest Guatemalas Livingstonis.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
palun süübige sisusse
palun süübige sisusse

Luik on Guatemalas Eesti koolispordiliidu presidendina ning tegeleb koolispordiliidu asjadega. Riigikogu ei puutu asjasse…

somaalia
somaalia

külasta meid ka, ootame väga eesti koolispordiliidu PRESIDENTI riigivisiidile koos erieliidiga, reisi tasub riigikantselei, loomulikult tööajast, pantvange ei võeta, garanteeritakse 3 päevaga kojujõudmine,reis salastatakse 75 aastaks

riigieelarve rahade
riigieelarve rahade

kuritarvitamine saadikute poolt on saanud tavaks, oleks aga raha, õigustuse raiskamiseks leiab alati.

wpDiscuz