Rahvaliiga tiitlikaitsja FC Risti jõudis veerandfinaali

FC Risti. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Tiitlikaitsja FC Risti pääses jalgpalli rahvaliigas tänu napile võidule Puhja võistkonna üle veerandfinaali, kus võõrustab koduväljakul Narva PSK esindust.

Põnevas 1/8-finaalis alistas Risti pärast 4:4 viigiga lõppenud mängu penaltiseerias 5:4 Puhja Villigeri. Narva PSK oli kodus 6:2 parem JK Pärnu-Jaagupist.

1/8-finaalides sai Põltsamaa Sport raske 5:4 võidu võistkonna Kiired Jalad üle ning Red-White Hearts oli sama tulemusega parem Paide Jalgpallilaborist. JK Mürakarud teenis 7:0 võidu FC Kuremaa vastu, Narva Elektrijaamad esindus sai skooriga 9:2 jagu Raatuse DT võistkonnast.

Täna Eesti Jalgpalli Liidus toimunud loosimise tulemusel kohtuvad veerandfinaalis Jalgpallihaigla vs FC Salme võitja – SK Roosu vs Kiili SK võitja, Red-White Hearts – Põltsamaa Sport, FC Risti – Narva PSK ning Mürakarud – Narva Elektrijaamad.

Mängud peetakse esimesena nimetatud võistkondade väljakul ja tingimustel, kohtumised tuleb pidada hiljemalt 2. oktoobriks.

FC Risti triumfeeris jalgpalli rahvaliiga esimesel hooajal eelmisel aastal, kui alistas finaalis Narva-Jõesuu tulemusega 9:2. 3. koha teenis 2010. aastal Narva Gol, kes oli otsustavas mängus 7:1 parem võistkonnast FC Kiired Jalad.

FC Risti on tähelepanuväärne selle poolest, et võistkonnas mängib korraga seitse venda.