0

Taebla jalgpalliväljakul tulevad kivikoristustalgud

Avatar

Madiken

madiken@le.ee

Taebla jalgpallihuvilised on tuleval nädalal oodatud jalgpalliväljakult kive koristama.

Vallavalitsuse kultuuri- ja sporditöö spetsialisti Urmas Naudre sõnul on kivikoristustööd oluline osa käimasolevast Taebla jalgpalliväljaku parandustööst.

Ammu räämas väljaku uuesti mängimiskõlblikuks muutmiseks sai vald projektiraha programmist Leader. Paraku on spetsiaalse pinnast sõeluva firma kohalekutsumine kallis ning ei mahu projekti raamidesse.

„Meil on inimkästi vaja, ja mitte vähe,” koputab Naudre kõigi Taebla jalgpalliharrastajate ning fännide südamele. Naudre hinnangul oleks kokku vaja saada paarkümmend inimest.

Siiani on kõik mängud viletsal pinnasel küll mängitud saanud, kuid Naudre sõnul on näha, kuidas näiteks võõra maakonna inimesed on külla mängima tulles šokeeritud. Jalgpall on tempokas mäng, mille harrastamine ebatasasel pinnasel on ohtlik.

Kuigi projektiga on vallal aega tegeleda kuni kaks aastat, üritatakse Naudre sõnul selle aastanumbri sees valmis saada. "Tahetakse ju võimalikult kiiresti mängida," lisas mees.

Kivikoristustalgud toimuvad tuleval teisipäeval, 13. septembril kell kuus õhtul Taebla jalgpalliväljakul.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz