Läänemaa JK esindus andis Narvale korraliku lahingu

Läänemaa JK mängija Andreas Tiits (esiplaanil sisnises särgis) lõi meeskonna heaks kaks väravat. Foto Raido Rotberg

Haapsalu linnastaadionil peetud esiliiga B 26. vooru kohtumises andis Läänemaa jalgpalliklubi esindusmeeskond korraliku lahingu kõrgliigas palliva Narva Transi duubelvõistkonna vastu, ent pidi siiski leppima 3:4 kaotusega.

Võõrustajatel õnnestus 12. minutil Andreas Tiitsu väravast juhtima minna. Edu püsis kolmekümnenda minutini, siis realiseerisid vastase nende kasuks antud penalti. Poolajale mindi 1:1 viigiseisul.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!