Haapsalu korvpallurid said napi võidu

Korvpall Haapsalus. Foto: Heinrih Heintalu

Haapsalu korvpallimeeskond võitis Wiedemanni spordihoones peetud Saku II liiga kohtumises KK Askus Jetoili nelja punktiga.

Tasavägine mäng möödus sarnaselt hooaja esimese kohtumisega, kus tulemus selgus alles viimastel minutitel. Eelmise kohtumise võidu viis viie punktiga koju Askus.

Mängu esimesel veerandajal kogus Askus korv korvi järelt punkte. Kui Haapsalu sai kirja esimesed punktid, oli Askuse arvele neid kogunenud juba 12. Esimene veerandaeg kulgeski Askuse juhtimisel ja haapsallastel ei õnnestunud punktivahet kuigivõrd kahandada. Veerandaja lõpuks oli seis 22:12.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!