Läänemaa JK esindusmeeskond sai kodus magusa võidu Raplamaa üle

Sinistes särkides Läänemaa jalgpalurid võitsid Raplat nelja väravaga. Foto Raido Rotberg

Eesti taasiseseisvumispäeval Haapsalu linnastaadionil peetud esiliiga B 24. vooru kohtumises sai Läänemaa jalgpalliklubi esindusvõistkond 5:1 võidu Raplamaa JK üle.

Kolm viimast mängu on tulnud korralikust võistkondlikust tegutsemisest hoolimata kaotused vastu võtta. Samuti on olnud suuri probleeme rünnakute lõpetamisega.

Laupäevane mäng algas läänlaste jaoks korraliku ehmatusega, kui kaheksandal minutil Ahto Liivamäe poolt keskjoonelt puhtaks löödud pall tuule kaasabil nende väravas maandus ja vastased juhtima viis. Kuigi kodumeeskond domineeris, suutsid vastased oma värava puhtana hoida. Nii mindi poolajale 0:1 kaotusseisus.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!