Saun ajas naabrid tülli

Andra Kirna

andra@le.ee

Saue tänav 9/9a kinnistu omanikul on suured plaanid – ehitada juurde kortereid ning suurendada abihoonet, mis aga naabritele sugugi ei meeldi. Foto: Andra Kirna

Saue tänav 9/9a kinnistu omanikul on suured plaanid – ehitada juurde kortereid ning suurendada abihoonet, mis aga naabritele sugugi ei meeldi. Foto: Andra Kirna

Haapsalus Saue tänaval vahetas 9/9a kinnistu hiljuti omanikku, uue omaniku plaanid ajasid aga naabritel harja punaseks.

Uus omanik Peeter Palusaar tahab teha nii tänavaäärsesse kui ka hoovimajja korterid. Ta soovib püstitada abihoonele juurdeehitise ja krundi sügavusse uue saunamaja. See põhjustabki naabrites kõige suuremat vastuseisu.

Haapsalu linnavalitsus avaldas tutvumiseks ja arvamuste esitamiseks projekteerimistingimuste eelnõu. Oma vastuseisu avaldasid rahulolematud naabrid, aktiivsed linnakodanikud ja Vana Haapsalu selts ning linnavalitsus otsustas selle tõttu eelnõu tagasi võtta.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

9 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
kas naabrite
11 kuud tagasi

elu segab see, et nende aknast paistab alasti saunaliste saunamönu, või äkki ei paista…?

kahjuks
11 kuud tagasi

juhtub küllalt tihti , et elades rahulikult oma krundil, vaikse metsa veerel, selgub ühtäkki, et keegi nn.ärimees on ostnud ära ümberkaudsed maad ja otsustanud sinu krundi külje alla rajada lasnamäe,( näide tabasalus) millise tegevuse on endid volikogu kirja nihverdanud nn. eluaegsed rahvasaadikud/ lobistid, kindla meelehea eest ka heaks kiitnud.sellistest imelikest meelemuutustest annab aimu ka hiljutine l-nigula valla juhtkonna vahetusest tekkinud uus arusaam risti tuulikutest, kust nähtub, et kohalik elanik pole mitte keegi- kehtib ainult raha võim. haapsalu vanalinn muutub vist tulevikus suve perioodil üritusteks välja üüritud magalaks, talvel aga surnud linnaosaks, sest peremehed asuvad mujal.

Arvos
11 kuud tagasi

Peeter ostab omale päris enda kinnistu ning seal ainuperemehena majandab nii kuis meeldib.

Imelik
11 kuud tagasi
Reply to  Arvos

Sulle sama, mis postitajale “Huvitav lähenemine”. Minu…minu …minu- ma ei hakka ütlema mis on sinu…

aga
11 kuud tagasi

kuhu teisd kommentaarid kadusid?

Seibi poeg
11 kuud tagasi

Selliseid äri ehi on Haapsalusse vaja, sest raha ju ei haise.. Aga õnnitlused

Huvitav lähenemine
11 kuud tagasi

Mõnel inimesel on halb komme teise hoovi vahtida koguaeg ja seal asju ajada ja keelata ja soovitada jne. Sellistele tuleks tead ilma pikemalt mõtlemata….

Imelik
11 kuud tagasi

A-ah… ütle kus sa elad, ma ostan su naaberkrundi ära ja teen sinna 30m kõrguse moslemite palvemaja. Vean kihla, et sa ei grilli peale seda oma hoovis enam sealiha ja käid väljas üldse ainult öösiti. Aa.. mis sa vahid minu hoovi, ise tean mis teen?
Lisaks on üks samanimeline vägagi kahtlase taustaga, keda ma üldse oma naabriks ei sooviks.
Liiatigi on sellise “äri” jaoks sobivamaid kohti ja see on küll linna ja tema kodanike teha , milliseks linn kujuneb/kujundatakse.

Nimi (kohustuslik)
11 kuud tagasi

Tänu sellisele halvale kombele ei saagi peetrid toimetada nagu nemad tahavad ja arvosed neid takka kiita!