Haapsalu korvpallurid teevad lõpuspurti

Elen Freivald

elen@le.ee

Saku II liiga mäng mullu 20. novembril Wiedemanni spordihoones, kus haapsallased alistasid vastasvõistkonna KK Askuse skooriga 66:57. Foto: Elen Freivald

Saku II liiga mäng mullu 20. novembril Wiedemanni spordihoones, kus haapsallased alistasid vastasvõistkonna KK ASKUSe skooriga 66:57. Foto: Elen Freivald

Reedel alistas Haapsalu korvpallimeeskond Saku II liiga mängus võõrsil Rae Koss/ Rae Spordikooli nelja punktiga.

Esimesel poolajal olid haapsallased tugevalt eduseisus, lõpetades esimese veerandi seisuga 23:15 ja ka teisel veerandajal noppides kolm punkti vastastest rohkem. Teisel poolajal tulid vastased aga järgi, tekitades olukorra, kus haapsallased olid ühel hetkel vaid ühepunktilises eduseisus. Vahetult enne mängu lõppu õnnestus Haapsalu võistkonnal tabada kolmene ja see andis neile 71:67 mänguvõidu

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!