Linn paigaldas põhikooli juurde liikluse rahustamiseks postid

Linn paigaldas põhikooli juurde liiklusmärkide eiramise tõttu postid. Foto: Malle-Liisa Raigla
Linn paigaldas põhikooli juurde liiklusmärkide eiramise tõttu postid. Foto: Malle-Liisa Raigla

Täna paigaldas Haapsalu linnavalitsus Lihula maanteele Haapsalu põhikooli juurde ohtutuspostid.

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu sõnul oli nende paigaldamiseks surve kooli poolt suur. Mäesalu kirjeldas, et hommikuti eiravad suure trummi poolt tulijad teemärgistust ja sõidavad üle vastassuunavööndi, et lapsi kooli ukse ees maha. „Pärast ukerdavad üle kahe rea välja, autod on ninapidi koos,” kirjeldas Mäesalu.

Mäesalu sõnul tuli panna füüsilised tõkked, sest liiklusmärkidest ei piisanud. Mäesalu sõnul olid postide paigaldamise poolt ka politsei ja liikluskomisjon.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
113
113

Pange miilitsad sinna oma tööd tegema ,küll raha trahv paneb mõnelegi liiklust tundma

Murelik lapsevanem
Murelik lapsevanem

Jumala eest – mitte Haapsalu politsei! Jätke vähemalt lapsed ellu, muidu hakkavad kuulihaavadega laste laibad kooli ees kuhjuma…

liikleja
liikleja
See oli näha jah et pidevat joont seal ei peetud miskiks. Seega mõistlik otsus, sest parem karta kui kahetseda. Selline olukord kus hordides lapsi autost maha laaditakse ja mõni üritab läbi vastassuuna ka vahele pugeda – varem või hiljem lõppeks kehvasti. Teine variant – et tehakse “kannakas” ja pööratakse linna poole tagasi kohe peale linna pealt tulles lapse mahapanemist – see on pigem materiaalse kahju risk mis vahest profülaktika mõttes võiks mõnele realiseeruda, selle pärast üksi kindlasti poste vaja poleks. Mis puutub teenindusmaja vasakpöörde keelamist – ei pea mingiks surmapatuks kui keegi seda eirab ja samas kaasliiklejale ohtu ei tekita.… Loe rohkem »
Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Teie olete vist talinast, et teete ise liiklusereegleid ( Mis puutub teenindusmaja vasakpöörde keelamist – ei pea mingiks surmapatuks kui keegi seda eirab ja samas kaasliiklejale ohtu ei tekita. sic!)!

Valdo
Valdo

Liikluskultuur algab meist enestest ja need, kes reegleid rikuvad elavad igapäevaselt meie kõrval Haapsalu linnaruumis. Olen aru saanud, et lihtsam on siin kommentaariumis negatiivsust ja vihkamist külvata kui nende inimestega vestelda. Mina soovin teile vähem vihkamist ja järgmine kord öelge oma naabrile tere kui ta juhtub vastu tulema.

Elvis
Elvis

Miks mitte palgata turvafirma kooli juurde korda looma ja siis esitab linn koolile arve liikluskorralduse eest?—-kool aga esitab omakorda arve lastevanematele?

Kuli
Kuli

Linnas on selliseid kohti palju. Suvel terve vanalinn on üks liiklusaanarhia. Sinna kahjuks linnaisad vist kaine peaga ei jõua…

Ott
Ott

Mõttetu ülereguleerimine

Jaan
Jaan

Aga kus on siis ühistransport kes lapsed kooli toovad? Bussid sõidavad siis kui neid vaja pole.

Jenkem
Jenkem

Sorry, kuid selline kool peaks olema üldse teises kohas…..

Margus
Margus

Suurem probleem on selles, et suured veeloigud panevad juhti sõitma vastassuuna vööndis, et jalakäijaid kõnniteel täis ei pritsiks. Kogu see Lihula mnt on selline.

Valdo
Valdo

Olen sõnatu, mõni kohe tahab, et meid valitseks nn. karmkäsi. Südamest soovin, vähem kurbust ja rõõmu teie päevadesse.

vabandage, Valdo
vabandage, Valdo

liiklsusteema ja liikluskurtuur üldse on ikkagi väga tõsised teemad…..mis see kurbus ja rõõm praegu siia puutub…..

njah...
njah...

80-90% kodanikest võiks oma lapsed jala kooli saata, rasvumine on niigi probleem juba.
Teiseks on need “tublid” lapsevanemad nagu peata kanad- mitte kunagi ei tea, mis neil seal plaanis on, uksed käivad lahti suvalisel hetkel, suunatuledest pole kuuldudki, manöövreid tehakse ilma igasuguse loogikata.
ja kolmandaks tuleks tänava ja kõnnitee vahelt kõik puud maha võtta, siis on vähemalt mingi võimalus teed ületavat ignoranti varakult märgata.

Ehh
Ehh

Küll on ikka õudne see liiklemine jah? Püsi kodus!

Nimi (kohustuslik)
Nimi (kohustuslik)

Sul titt peab nüüd 20 meetrit rohkem käima, tõepoolest kurb!

Valdole
Valdole

Majas peab kord olema,siis saabki vähem kurbust ja rohkem rõõmu…..

wpDiscuz