Hannes Rumm: meie murtud tiivaga lind

Hannes Rumm

Keskkonnaminister Tõnis Möldri ametist lahkumist käsitleti kui üht poliitikut tabanud isiklikku saatuselööki, mis on ainult tema ja tema kodupartei probleem.

Sama juhtus vaid veidi varem kultuuriminister Anneli Oti lahkumisega. Kuigi lahkumise põhjus oli ministri ametialane läbikukkumine, õnnestus Keskerakonnal teha sellele suitsukatet jutuga ebaõiglastest rünnakutest, mis ministrit tema vaktsineerimise teemal tabasid.

Viimastel aastatel on aeg-ajalt ikka kombeks kurta, et riigikogu liikmete tase ajapikku aina langeb. Ei vaidle vastu, aga minu meelest on probleem palju tõsisem – ajapikku aina langeb ka ministrite professionaalne tase. See on aga palju ohtlikum, sest ministrite otsustel või otsustamatusel on Eesti igapäevaelule märksa vahetum mõju kui seaduste kvaliteedil.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Mis see erakond siia puutub see on tegelik kogu meie poliitika allakäik alates Andruse ajast st. kahepalgelisus,topeltmoraal ja laus valetamine paljudes küsimustes.Võib sõimata ühtesid kremlimeelseteks teisi lihtsalt petturiteks aga tegelikkuses on nad kõik endised kes omal ajal pugesid Moskva ees aga nüüd üksteist ületrumbates Brüsseli ja Washingtoni ees !
Seega vahet pole missugune erakond -vahet pole kas Siim,Andrus või Helme jne.

Aus valija
Aus valija

Ära pane seeni ja kapsaid ühte purki!
Ekre on eestimeelne ja aus, mõtleb ka inimestele.
Mida ei saa öelda praeguse koalitsiooni kohta.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Kui panna siia võrdluseks kõrvale mõni totalitaarne režiim, siis polegi meil olukord kõige hullem. Oleme saanud täpselt selle valitsuse, mille ise endale valisime.

Hellat
Hellat

See kõik oli enne Ansipit ka.

Ootame uut valitsust
Ootame uut valitsust

Kuule vaata, mis erakonnast ministrid on!
vargaerakond, korruptsioonirakond, reeturerakond
Seal polegi ühtki väärikat inimest, rääkimata ministrist!

wpDiscuz