41

Galerii: Haapsalu volikogu pidas viimase istungi

Malle-Liisa Raigla fotod

Haapsalu pidas reedel selle istungijärgu viimase, järjekorras 43. volikogu istungi, mis lõppes ühise pidusöögiga.

Enne seda oli Haapsalu volikogul vaja läbida 20 päevakorrapunkti, kus tühistati viimased kaheksa Ridala valla määrust ja võeti vastu kahe endise omavalitsuse määrused, näiteks heakorraeeskiri või kasside ja koerte pidamise eeskiri. Samuti võeti vastu Haapsalu teine lisaeelarve, määrati valimiskomisjonid ja komisjonide liikmed.

Ühe päevakorrapunktina võtsid Haapsalu aselinnapead kokku eelneva nelja aasta jooksul tehtud tööd ja pooleli olevad projektid.

„See neli aastat on olnud Haapsalu üks kõige kiirema arenguga periood,” ütles Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Sukles tänas volinikke, et Haapsalu puhul on tegemist ühe väheste volikogudega, kuhu volinikud tulevad ettevalmistatult ja suur töö tehakse ära just komisjonides.

Volikogu esimees Jaanus Karilaid kiitis kõiki aselinnapeasid ja linnapead tehtud töö ees.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Romet
Romet

Ma valin ka seekord Haapsalus Keski. Muuseas kohalikel esmakordselt. Inimesed on tublid ja koostöö HARIga oli edukalt toimiv.

Illimar
Illimar

Pätid ei võida kunagi… 🤪

Valija
Valija

Pean tunnistama, et HARI ja Keskerakonna koostöö (+ opositsioon) linna valitsemisel on seni hästi toimiv ja hea olnud! Alati saab paremini, aga saab ka halvemini. Nad mitte pelgalt ei plaani, vaid teevad ära ka!
Ja sealjuures ma oma poliitiliselt eelistuselt ei ole üldse Keskerakonna valija, kuid KOV valimistel validki inimest, mitte parteid (nagu RK valimistel).

Tont
Tont

Ma olen siin sündinud ja elanud (64 aastat) ning praeguse linnavalitsuse ja volikoguga küll rahul. Mõtlen hämmastusega,kust küll sellised lapsed,kes lambist linnapeaks saada tahavad ja elus midagi teinud pole, tulevad? Kas vastab tõele,et noorhärra tibar lapsena sauna ukse vahele jäänud oli ??

Läänlane
Läänlane

Selliseid linnaametnikke kull enam ei tahaks kes omale pea 5000 eurose tulemustasu välja mõtlevad ise mitte midagi tehes.

ansap
ansap

sellises kriisi tahan ma elada

Majaomanik
Majaomanik

Loomulikult Sukles peab jätkama ja alustatud projektid enam vähem lõpule viima.Ja,kui tuleb mõni tõsiselt võetav linnapea kandidaat,siis vajadusel kõrvale astuma.Praegute valimiste eel pole sellist näha.

uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Kõik kanged kritiseeriad ei taha linnaelanikkude elujärge parandada vaid ise kõrgepalgalisteks sooja õhu võngutajateks saada !
Uus luud pühib muidugi paremini sest taskuid vaja täitma hakata !

Lapsega ema
Lapsega ema

Linna areng seisab juba pikalt!
Aselinnapead saavad palka, millega kogu linna pensionärid saaks ära toita, aga kasu null!
Tahame volikogusse ausaid ja tarku inimesi, mitte neid, kes seal siiani vaikides lösutasid.
Toomas linnapeaks!

Noor penskar
Noor penskar

Kas kõik penskarid on toitmatta???? Panevad kogu raha aktsiatesse!?

palju kisa
palju kisa

vähe villa, uuendusi nõudjate poolt. Volikogu ei võngutanud sooja õhku vaid töötas. Ennekuulmatud suured projektid on käima lükatud ja planeetitud. Puudu jäi poriloopimine kui miski ei meeldinud, iseenese kiitmine, et teisi maha teha. Ei olnud ja ei tekitatud mõttetuid skandaale, nagu üksjagu siinkirjutajatest oleks oodanud.

Lonni, juba pensil
Lonni, juba pensil

Kuulsin jah neid omavahel rääkimas oma linna inimestest ja väiksema palgaga töötajatest kui oinastest. Kuhu see kõlbab!
Praegused linnaisad rasvasöönd tagurlased!

Illimar
Illimar

Haapsalu on viimane urgas, aga mitte mingi linn…
Kurb, aga tõsi

Wistmitte
Wistmitte

Ah ära plära!

wpDiscuz