3

Haapsalu tüdruk tegi Endla teatris särava rolli

Elsa Johanna Talvistul on võime olla nähtavalt olemas ka siis, kui tal pole teksti ega isegi erilist tegevust. Foto: Priit Loog

Kui kristalselt aus olla, siis ajendas Endla suvelavastust vaatama minema see, et Haapsalu tüdrukul Elsa Johanna Talvistul on selles Põrgupõhja Jürka kõige noorema tütre Riia roll. Elsa Johanna on silma jäänud Anne Suislepa teatritrupi lavastustes ning mitmetel etluskonkurssidel. Nüüd siis mängimas kõrvuti kutseliste näitlejatega professionaalses teatris. Liiatigi loos, mis pole kaugeltki mitte lastetükk või noorele vaatajale suunatud lavastus.

Riia tuli lavale etenduse alguses ja lõpus. Dramatiseerija Ott Kilusk tõi romaani lõpu näidendi algusesse. Mis maha andis põletada, on maha põletatud. Kes maha tuli lüüa, on maha löödud või sündinust omadega sassis.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Elutöö spetsialist
Elutöö spetsialist

Siinkohal ei tasuks unustada, et Elsa (nagu ka Katrina on Helen Nelisele) on Anne Suislepa elutöö ja Anne peaks kindlasti tema tulevikurollide eest tasu saama. 😀 😀

Troska
Troska

Iga laps on oma vanemate elutöö, mitte nende, kes elavad enda elamata elu andekate laste najal välja. Kedagi ei saa teha andekamaks, kui nad sündinud on!

Elisa
Elisa

aga emale ? 🙂

wpDiscuz