35

Haapsalu politseinikud patrullivad elektritõukeratastel

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Elektritõukeratastega saab politseipatrull ka promenaadil paremini silma peal hoida. Foto: Urmas Lauri

Elektritõukeratastega saab politseipatrull ka promenaadil paremini
silma peal hoida. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu politseijaoskond sai sarnaselt Kärdla ja Kuressaare jaoskonnaga kaks elektrilist tõukeratast, millega linnatänavatel patrullida.

Haapsalu jaoskond sai tõukerattad kätte paar nädalat tagasi ja patrulltalituse juhi Meelis Laurmanni sõnul on neid juba ka kasutatud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Eduard
Eduard

Rula oleks veel lahedam…

Teerull
Teerull

Ratsapolitsei on ikka väga kauge minevik aastates. Kunagi olid ka jalgrattad politsei kasutuses, aga see vaid korraks vist. Ei tea, mis ei sobinud. Eks iga uus mänguasi proovitakse järele, kuni tüdimus peale tuleb. Head veeremist!

Gennadi
Gennadi

Miks nad jala ei võiks käia?

lapsepõlv tuleb meelde
lapsepõlv tuleb meelde

Miks, miks?- eks nad säästavad sedasi saapataldu, sest kaua need odavad saapad meie kliimas ühest linnaservast teise vantsides ikka vastu peavad….ja tea millal jälle uus varustus antakse.

Ohoo pappa
Ohoo pappa

Midagi häda või?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Igatahes kulutõhusam kui mõni aeg tagasi katsetatud ratsapolitsei, pealegi jõuavad suuremat ala jälgida kui jalgsi kõndides. Edu!

Pätt
Pätt

Hakkan jooksmist harjutama, sest seaduse järgi on neil tõuksidel kiirusepiirang ju peal, nii et näitan sõrme ja pistan punuma ehheee.

edu sulle
edu sulle

kui arvad et mentidel ka peavad need piirangud olema peal.. tahavad kihutavad või sajaga nendega

Arvos
Arvos

Nojah aga mendid peavad siis huilgama hakkama ning endile sinised vilkurid külge panema?

Sina edumeelne ei saa aru
Sina edumeelne ei saa aru
Miks sa arvad, et see “ment” vms ei pea seadustest kinni pidama ah? Alarmmasinaga ka ei tohi ju kiirust ületada, isegi väljakutsel, see loogiline, sest piirkiirused on tehtud enda ja teiste ohutuse huvides, mitte niisama viiekümne märk kuhugile visatud. Imelik , et sellest aru ei saa!!!!!! Minuarust me maksumaksjad just maksame kaudselt seda, et needsamad politseiametnikud meie valitud esindajate poolt vastuvõetud seaduste, ehk siis mängureeglite täitmise üle valvet teostaks. Mul jääb teie kommentaarist selline mulje, et politsei on mingi eraldiseisev monster kuskilt võõrast kohast ja seda peab kartma!? Tegelikkuses on ta ju seaduse, ehk kokkulepitud kohalike elanike poolt mängureeglite kaitsja… Loe rohkem »
lapsepõlv tuleb meelde
lapsepõlv tuleb meelde

suurepärane,Pätu! Siis andis elektritõukeratta eraldus patrulltalitusele ka midagi enamat – tõuke ühe mehe suundumisest tervisliku eluviisi juurde. Järgmisel aastal loeme ajalehest kellegi pätu lugu, teemal “kuidas sai minust “Durasseli jänes”. Anna aga minna.

Pätt
Pätt

:))) mõtlesin ise ka, et kui kasvõi ühe inimese viib spordi tegemise juurde, on see ka juba saavutus isegi! Näe keegi ikka märkas. Hea!

endine haapsallane
endine haapsallane

Kõnniteedel jalakäijaid tõuksidega sandistavate hulludega liituvad nüüd ka politseinikud.

Ei mõista
Ei mõista

Ah mis sa mõnitad, hea on kui põõsatagustel ka silm peal hoitakse. Neid krdi kaake tekib iga päev juurde nagu tundub juba. Vaevalt, et iga päev, aga päris turvaline vast ei ole enam, kui vaadata väikelinna viimase poole aasta statistikat.

lapsepõlv tuleb meelde
lapsepõlv tuleb meelde

Ma arvan, et nende rattale paigaldatakse äratundmiseks mingi alarmseadeldis, mis võimaldab teistest sõidukistes eristuda – näiteks tunnumeloodia “sinine vilkur”, mis on märguandeks, et peatuda ja anda teed, MEIE MEES tuleb.

Väänkael
Väänkael

Nad võivad sõita kasvõi sea seljas,ega tuledeta ringituiskavate jalgratturite arv ikka ei vähene. Sest nüüd pole ju protokolli blankette ka kuhugi panna. Ja kas joodik pannakse politseiniku ette või taha ??

ahnii
ahnii

Seepärast oligi vaja Posti tn. puud maha võtta.

lapsepõlv tuleb meelde
lapsepõlv tuleb meelde

Eks ta veidi harjumatu vaatepilt ole.Esialgu pööravad paljud silmapaarid ringi, et seda huvitavat vaatepilti näha, eriti poisikesed, kes seda sõiduriista pole veel endale lubada saanud..Peaasi, et nad liiga “vaardiga” ei söidaks ning kõik kurvid kenasti välja võtaks ning teetõketest(lamav politseinik) ka kenasti üle saavad hüpatud…muidu suur kisa jälle, nagu selle elektrilise parvlaeva Tölliga, mis sadamakaile põrutas ja saarerahva riidu ajas.

Pook
Pook

Pildile on leitud kõige kõhnemad. Meie õigete mentide raskuse all väänduksid tõuksid kõveraks või murduksid hoopis.

Mis tähendab
Mis tähendab

” meie õigete”? Läbi aegade maailma tugevaim politseiametnik Ronnie Coleman, ka atleetvõimljeja, kehakaal parimatel aegadel kuni 150kg, kindlasti oleks selle tõuksinikerduse katki tallanud. Töötas USA- politseis 13 aastat, viimastel aastatel vaevleb tihti tervisehädadega kahjuks.

Silde panfist
Silde panfist

Sest nagu ta ise ütles kutsutigi teda politsei ridadesse näitamaks tugevat meest vormis. Rumal kui arvad, et Ronny oli patrullis või uurija.

Colemanist
Colemanist

on ju väga palju lugusid. Mäletan ühte neist, kust ta väitis, et teeb politseitööd entusiasmiga ja talle meeldib erinevates olukordades lahendus leida. See oli kui tema hobi, sest mustanahalisena kutsuda korrale sama rassi esindajaid sobis talle hästi. Keda nüüd uskuda , kas Silde panfist või ütlusi Colemani suust? Otsustage ise.

Ei mõista
Ei mõista

See pooki nime alt , eriti veel kasutades teise inimese hüüdnime kommenteerija ongi veidi omamoodi, ei tasu tähele panna. Hüüdja hääl kõrbes või, et tahaks hea nalja visata, aa ei oska. Selline tüüp.

Pook
Pook

No ja kes sa siis ise oled? Eesnimi Ei ja perekonnanimi Mõista. Ühesõnaga pauk.

Ei mõista
Ei mõista

Jääb veel õigust ülegi? Nii tegija. Mõtle ise midagi välja, miks pead teise nime kasutama, noh hüüdnime küll, aga siiski. Kõik saavad ju aru, et sa puhas vale ja peitu pugeja. Pole naljakas, nagu sa ise arvad sealpool! Võime karistada, kui tahtmist on!

Pamp
Pamp

Ah , mida pläustid , tahad kokku saada või ……..

...
...

Kl 17 vanalinna a ja o

wpDiscuz