44

President tuleb Haapsallu

President Kersti Kaljulaid külastas sügisel Lääneranna valda. Foto: Malle-Liisa Raigla
President Kersti Kaljulaid külastas sügisel Lääneranna valda. Foto: Malle-Liisa Raigla

Tuleval neljapäeval külastab Haapsalut president Kersti Kaljulaid.

Presidendikantselei kommunikatsiooniosakonna juhi Kaidi Aheri sõnul on Kaljulaidi Haapsalu-päeva kava veel koostamisel. Presidendil on plaanis külastada naiste tugikeskust, Haapsalu ja Läänemaa muuseume, seejuures toomkirikut, Haapsalu uksetehast, Cipaxit, kaitseliidu Lääne malevat ning kohtuda Läänemaa omavalitsusjuhtidega.

Esimese visiidi tegi Kersti Kaljulaid presidendina Läänemaale 2017. aasta märtsis. Mullu suvel külastas president Vormsil olavipäevi ja septembris Lääneranna valda.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Talumees
Talumees

Mille puhul Haapsalu inimesed on selle hirmsa karistuse ära teeninud???

Talumees
Talumees

Kampsun võiks külastada Üürimaju Tamme 21a,Niine 49 ja Tulbi tänaval… 5ndal maksti pensionid ja Töövõimetustoetused välja… Pakutakse ka äkitse lõuatäis Lauaviina..
Ega põline setu, siis kärakat pelga ja klaasi ei sülita

juss
juss

Sa ise oled üks setu!

Talumees
Talumees

Juss… Kaljulaid on pesueht setu… 🤪

Talumees
Talumees

Buratiino seiklused Haapsalu linnas

K.s
K.s

Tore lugeda, et presidendiproua on külastab muuhulgas ka toomkirikut. Varemalt, mäletan, kartis kirikut kui vanakurat välku…A loomulikult, praegu on teine, valimiseelne situatsioon ja kõlbab kõik millesse enne ülima põlgusega suhtuti- see ju poliitikule omane…

nojah, aga
nojah, aga
võiks mingite muuseumide asemel ikka igapäevast kohalikku elu ka tutvustada! Ega see mingi nõuka aegne partei esimees ei tule, et punane vaip ja muuseumid ja kokteiliõhtu. Kui näidata ikka, et näete meile veetakse siia vabanenud kinnipeetuid sisse ja siin majas näiteks selles korteris just löödi kolme inimest noaga korduvalt, selles kaubanduskeskuses toimus ettekavatsetud röövkallaletung kellaseppale päise päeva ajal, siin tänaval on vereloik, kus alles hiljuti kamp noori igavusest peksid ühte noormeest, nüüd raske verd maha pesta tee pealt, siis vaadake siin poe ees noritakse viinaraha, kui ei anna võid peksa saada,… ootame peaks kohe keegi tulema küsima…, siin käidi vargil… Loe rohkem »
nojah, aga-le
nojah, aga-le

Kui keegi sinu öeldut ei tutvusta, siis võta julgus kokku ja tee seda ise. Ütle, et sinu nimi on” nojah, aga” ja kardad poodi minna ja peksa saada. Räägi oma mure ära südamelt.

nojah, aga
nojah, aga

politsei korrapidaja poole pöördusin selle küsimusega lossiplatsi staabis või kuidas nad seda nimetavad. Vastati, et kui pole seadust keegi rikkunud, siis nad ei saa mitte midagi teha. Ise ma filmida ka ei tohi olukorda, kuna see läheb vastuollu isikukaitseseadusega, nii et ainukene kasulik asi mis tol päeval juhtus minuga, oli see, et sain kastanist jalutada taha linna ja tagasi… ehk andis see natukene tervist juurde.

EL-i võlts-maailm
EL-i võlts-maailm

Nagu NL-i ajal, tegelikku elu ei näidata, ikka klantspilti ja kohalikud käpikud kummardavad ja naeratavad ette ja taha

Talumees
Talumees

Nõus 100 %
+… Mingu külastagu Nõva koolimaja…

Opladii
Opladii

Mis seal Nõva koolis näidata ka on? Kool nagu kool ikka, kui neid õpilasi ka rohkem oleks, siis võiks ikka toimida.

Opladaa
Opladaa

kui palju on rohkem? kas üks on rohkem või kaks on rohkem?

Poliitika on äri
Poliitika on äri

Kui Brüsseli soojale ametikohale kandideerimine läks vett vedama. Nüüd tulevad ikka kohalikud talupojad meelde. Rahvalembust tuleb ka kuidagi etendada.

Talumees
Talumees

Mõttetu Kampsun

tähelepanek
tähelepanek

Ega see meie president nüüd küll ei ole, see rohkem ikka parte tagatubade p-redident. Rahvas teda sinna valinud ei ole. Seega teeindab parteigenossede huve. Ulub teine ka ainult brüsseli poole.

juss
juss

Ei mõista inimesi, kellele ei meeldi Eestis elada ja ära ka krt ei lähe, mingid masohhistid olete!

Agu
Agu

te juss saate jällegi valesti aru. Korduv juba, võibolla peaksite ise hoopis arsti juurde minema, nagu te siin paljudele olete oma kommentaarides soovitanud!? Pole mõelnud? Et kui kõik tunduvad haiged, siis äkits ise hoopis haige? Ma ei näe mitte krdi ühtegi kommentaari, kus saaks lugeda Eestis elamise vastast. See president ei ole meie maa ja rhava liitja, see peaks ju selge olema. Aga mine juss ja kuula mida ta kohalikele räägib see päev, kui külla tuleb. Vean kihla, et hakkab lahterdama inimesi – ühed pahad ja teised päikesega koos.

juss
juss

Olen presidendiprouaga õhtusöögil koos olnud ja teiesuguste IQ jääb ikka tema omale kõvasti alla!

Nojah
Nojah

Aa miks juss ise ära ei lähe, kui kõik ümberringi jube rumalad paistavad, masohhist oled?

Agu
Agu

Keegi ei vaidlegi vastu, et ta IQ minuomast kõrgem on. Jutt käis ju hoopis muust, liitmisest ja lahutamisest. Teie enda kjuu paistab ka päris alla keskmise olevat, kui lugemisest aru ei saa

Kähisev
Kähisev

Ah soo , sa juss ka siis roolijoodik ju ……

hollywood
hollywood

Ei meeldi sinusugused mölakad, kes meie ja meie esi-isade poolt kättevõideldud iseseisvuse globalistlikele libe- rast idele maha müüvad!

Ei lähe kuhugi
Ei lähe kuhugi

See riik siin loodi meie jaoks k.a minu jaoks. Vabadussõjas käis minu vanavanaisa ja ehk ka siit mitmete teiste vanaisadki. Kui hakkame kaotama seda, mille nimel meid vabaks võideldi, siis lahkuma peavad ikka need, kes tahavad selle riigi reeta, mitte need, kes ei ole rahul selle uue globalistliku suunaga.

Peep
Peep

1940 me juba kaotasime vabaduse kui samad nö vabaduse eest võitlejad lasid venelased sisse.

Pigem täname neid kes tõid meile vabaduse taas iseseisvusega.
Me oleme vabad olnud kauem kui olime esimest korda.

Elame paremini kui eales varem. Kõik on olemas, vabadus (globalism), töö, reisimine, mitmekesisus, tehnoloogia jne jne mida pole kunagi ennem olnud.

Õnneks see ka jääb nii sest enamusel on ikka mõistus peas ja lase nö 17% hea elu wc alla lasta nagu nad on ise seda oma eluga teinud. Nii vaimselt kui ka füüsiliselt

Tohoh
Tohoh

Te Peep peate ikka ajalugu rohkem uurima!!! Väikseks vihjeks võin ikka anda teie uurimuse teel, et need teie poolt nimetatud nö vabadusvõitlejad ei tahtnud mitte vaenlast sisse lasta!!!!

Nimi
Nimi

Minu president on ta küll, igati. Olen ka rahvas, nii et ei maksa siin pruukida ühti oma suud. Võiks oma ajupestud aju puhastusse viia.

Hmm
Hmm

Ma just väidaks, et hoopis teil on aju pestud, lisatud ka silmaklapid. Kas teiemeelest on see praegune president maa eest seisja ja oma rahva liitja? Mõned faktid räägivad minuarust küll teist juttu.

juss
juss

Aga palun, lisage need mõned faktid!

Hmm
Hmm
Ma ei tea küll, mis on teie pärisnimi, aga mul on tõepoolest kahju, et olete silmaklappide ja kõrvatroppidega inimene ja veel meite läänlaste seas. Võib olla olete kunagi sisserännanu, siis on arusaadav, aga selge on see, et päris põline eestimeelne eestlane te ei ole! Kardate vaenlast ja värisete oma mõtetu elu pärast. Koogutada võib igat moodi, aga pidage meeles, et kui ühele poole kummardate, siis näitate alati teisele poole tagumikku. Olge mees juss!! Mida see vaikselt nohistamine ja pugemine annab? Ikka viletsavõitu eluke ju! See ongi just sellepärast, et nii elate! Vihjeks võin teie küsimusele anda kasvõi kõige viimased näited,… Loe rohkem »
Kust sa tead,
Kust sa tead,

et mõttetu elu teisel? Sulle ütleks küll, et püüa mees olla ja ära ela teiste elu. Ela oma elu, mis sul endal viletsavõitu on. Keda huvitab sinu maailmavaade? Pikk jutt, s… jutt!

Hmm
Hmm

kui te loetud tekstist aru saaksite, siis minu kommentaar oli vastuseks eelneva küsimusele, mitte aastalõpu kõne. Samas ei huvita kedagi teie isalikud hüüdlaused “püüa olla mees” jne. Elage ise oma elu rahulikult ja kõik on hästi. Niisama ei pea siin kirjutama, vaikimisõigus on kõigil olemas veel täna.

Veelkord
Veelkord

küsin, kuidas tunned võõra inimese elu nii hästi, et paned kohe asja paika- mõttetu elu. Seda lase igal ühel ise otsutada! Kohe on sul selge, et ei ole õige eestimeelne….jne…? Arvan, et panid mööda, sest inimesed on ju erinevad oma väljendustega ja kohe otsustada nii kellegi üle on rumalus. Lõpetasin. Head mõtlemist!

juss
juss

Ja see ongi teie fakt?

Agu
Agu

Rahva poolt valitud esindajad valisid teda. Aga muidugi teie esimese lause esimene pool on õige küll.

Võrumaa
Võrumaa

tripp ei toonud midagi head, teed tolmavad (vikerraadio usutlus pärast külaskäiku kohalikuga) seal ikka edasi ja siga ka ei lubanud memmedel pidada. No ostab ühe haapsalu rätiku ja kõik.

roosa lilleke
roosa lilleke

Inimesed ei saa teatrisse ega kooligi minna, aga Vihaõhutaja jätkab oma tuuritamist ilma piiranguteta.

Mati
Mati

Miks sa valetad? Viha õhutab siin EKRE, ei keegi muu.

Agu
Agu

saa üle oma ekrest juba! Mismoodi ta viha õhutas siis? Ei tahtnud aafrika poisse riiki lasta või ukrainlasi või mis ette jäi sul? Minuarust õhutab teine pool hoopis viha. Oleneb kumma poole oled valinud.

wpDiscuz