5

ATV vajus läbi Väikese viigi jää (täiendatud 13.18)

Pühapäeva õhtul kell 17 said päästjad teate, et Väikesel viigil vajus ATV läbi jää.

ATV oli kaldast umbes 100 meetri kaugusel.

Tegemist oli jalgrattaklubi Paralepa ATV-ga – klubi mõõtis viigil jää paksust ning oli tegemas ettevalmistusi uisuväljaku rajamiseks. „Keegi viga ei saanud, ATV on välja tõmmatud,” ütles Jaanus Nõmmistu jalgrattaklubist.

Lääne Elule teadaolevalt oli ATV lumise koha peal, mille all oli õhuke jää.

Õnnetuse tagajärjel inimesed vette ei kukkunud ja pääsesid õnnetusest.  ATV omanikud vintsisid sõiduki eile õhtul ise veest välja.

Väikesel viigil on jää ebaühtlane ja pehme. Seetõttu ei ole lubatud veel Väikesel viigil jääle minna.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lepistu
Lepistu

Sellised atv mehed😀😀 ega kui pea ei võta siis võtavad käed, köis ja ramm.

maestro
maestro

Igas linnas on üks imelik atv

Viidikas
Viidikas

Vähemalt üks hea uudis. Ja järjekordne ere näide sellest,et ka mõnele täiskasvanule keelud ei kehti. Kahjuks. Politseil on muidugi suva, et jäälemineku keeldu rikuti.

pikisilmi oodates
pikisilmi oodates

Sinu arvamus on väheke ennatlik. Nüüd täiendatud artiklist selgub, et ATV käis jää paksust mõõtmas ja see kõik on tore. Oodatakse ju sellele Viigile toredat uisu ja kelgurada. Imeline koht linnas. Kahju, et väheke vara veel oli ATV-ga jääle minek.

Tuvisitt
Tuvisitt

No selles seltskonnas ju peaks ometigi olema mõni ajudega indiviid , teame ju kõik , et riigi piruka juurde pürgivad imbetsellid on vahest ka ilma ajukäärudeta olevused .

wpDiscuz