Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 31
Läänemaa JK mängis FCI Levadia vastu. Malle-Liisa Raigla

Eile õhtul kaotas Läänemaa JK koduväljakul Tipneri karika 1/32 finaalis premiumliigas mängiva Tallinna FCI Levadiale 2:0.

Levadia lõi esimese värava mängu 83. minutil ja teise värava kolmandal lisaminutil.

Mängu poolajal, kui seis oli 0:0 viigis, ütles Läänemaa JK juht Triin Vellemäe, et on seisuga enam kui rahul – tugeva meeskonna vastu mängides on seni suudetud viiki jääda.

Tegemist oli ka esimese tasulise jalgpallimänguga, mille nägemiseks pidid üle 19aastased maksma kaks eurot, nooremad pääsesid mängule tasuta. Kokku käis mängu vaatamas 219 inimest.